cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung güncellenemedi hatası

(Topic created on: 06-13-2024 11:12 PM)
111 Views
Sloz
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note
Telefonda güncelleme gelmişti bende yaptım güncellemeyi açıldıktan sonra güncellenemedi dedi ve tamam vardı bende ona bastık 2-3 kere denedim aynı şarjım 69dı ve Ram falanda yer var depolamamda iyi bunun çözümü var mıdır?
0 Likes
5 Comments
KIauS
Active Level 7
Galaxy Note
Olana kadar denicen gardaş
0 Likes
Sloz
Beginner Level 2
Galaxy Note
Güncelleme yapım:

Guncellenirken one ui kısmında 25 kalıyor sonra sari olup 100 oluyor sonra attığım fotoğraftaki gibi şey geliyor1718310203780.jpg
0 Likes
Jubei
Active Level 10
Galaxy Note
Merhaba.

Ayarlar - Uygulamalar - Sağ Üst Üç Nokta - Sistem Uygulamalarını Göster - Yazılım Güncellemesi - Depolama - Önbelleği Temizle yolunu denedikten sonra telefonu yeniden başlatıp deneyin lütfen.

Not: İki tane Yazılım Güncellemesi uygulaması olabilir, he ikisinde de eğer olursa, Önbelleği Temizle ve Veriyi Sil işlemlerini yapın lütfen.
0 Likes
Sloz
Beginner Level 2
Galaxy Note
Tamamdır denicem ve size geri dönüş yapcam
0 Likes
Sloz
Beginner Level 2
Galaxy Note
Olmadı yine hata verdi ama ben sadece 1 tane yazılım güncelleme uygulamasının on belleğini sildim ve ayarlar uygulamalardan yapmadım o uygulama acıktı bende simgesine dokundum uygulama bilgileri dedim ve ordan yaptım ama verileri silemiyodum sadece ön bellek artık uyucam artık yarın bakmaya devam etcem olmazsa ya boş veririm zaten önemsiz güncelleme 1 şubat 2024 den kalma olmazsa pcden start switch ile yüklerim bana öyle diyordu atigim fotoda goruşuruz
0 Likes