cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG İNTERNET 14.0 🤔🤔🤔👍👍

(Topic created on: 03-09-2021 10:11 PM)
153 Views
ΓİЯΞЖ
Active Level 8
Options
Galaxy Note

Samsung Internet 14.0 beta ismiyle yayınlanan güncellemeyle uygulama, kullanıcılarının takip edilmelerini engelleyen akıllı izleme önleyici özelliğini aldı. Böylece kullanıcılar herhangi bir internet sitesine girdiklerinde sitenin kullanıcıyı takip etmeye çalışan sitelerdeki bu sistem otomatik olarak engellenecek .

Kaç izleyicinin ve açılır pencerenin engellendiği gösterilecek:
İnternet tarayıcısına gelen yeni güvenlik kontrol panelinde internet sitelerinde gün içinde engellenen izleyicilerin sayısı da gösterilecek. Bununla birlikte kaç açılır pencerenin engellendiği sayısı da, 'Gizlilik ve Güvenlik' ayarları sayfasında yer alacak. Tarayıcının izleyicileri ve açılır sayfaları otomatik olarak engellemesi de ayarlar sayfasından devre dışı bırakılabilecek.

 

Katlanabilir telefonlarda videolar otomatik olarak tam ekran oynatılacak:
Katlanabilir telefonlar için sunulan 'Flex' modu , bugüne kadar yalnızca kullanıcının isteğiyle tam ekran video izlenmesine olanak tanıyordu. Yeni güncellemeyle birlikte bu durum değişti. Katlanabilir telefon kullanıcıları, artık açtığı videoları otomatik olarak tam ekran görüntüleyebilecekler.

 

OneUI 2.5 veya daha güncel bir sürüme sahip olan Samsung kullanıcıları, yeni ' App Pair (Uygulama Çifti) ' özelliğinden faydalanabilecekler. Bu özellik, kullanıcıların en fazla üç farklı Samsung Internet uygulamasını aynı anda çalıştırmalarını ve her tarayıcıyı ayrı bir şekilde kontrol etmelerini sağlayacak.

Galaxy Tab S7 serisi tabletlerde metin kutularına S Pen ile yazı yazılabilecek:
Güncellemeyle birlikte eklenen son özellikse tablet kullanıcılarına hitap ediyor. Galaxy Tab S7 serisi tablete sahip olanlar, S Pen kalemleriyle adres çubuğu gibi diğer metin kutularına yazı yazabilecekler. Yazılan bu yazı, otomatik olarak metne dönüştürülecek.

Samsung'un paylaştığı basın bültenine göre Samsung Internet 14.0 sürümü, beta testlerinin ardından nisan ayında resmen yayınlanacak. Yeni sürüm kullanabilir olduğunda Samsung kullanıcılarına bildirim gönderilecek

1 Comment
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
normalde vardı akıllı izleme iyileştirme yapılmış olabilir

SmartSelect_20210309-221012_Samsung Internet_162214.jpg