cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10+ Hala alınır mı?

(Topic created on: 01-15-2024 10:59 PM)
330 Views
Tuhaflık
Active Level 6
Options
Galaxy Note
Herkese Selamlar M33 ile Members e giriş yaptım fakat ani droplar ve arayüzde bile kasmalardan sonra Note 9 a geçmeye karar verdim.İmei vs sıkıntıları olduğu için bir arkadaşımdan çok temiz S10+ almayı düşünüyorum.Note 9 6 yıllık olmasına rağmen M33'den kat ve kat iyi geldi.Sizce S10+ nasıl olur?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy Note
Cihazın herseyini araştır imei seri no donanımı ve yazılımı test et vs vs

View solution in context

Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Note
4200 Günümüzde de fazlasıyla makul Tam emin Olun o şekilde alın. Ki Benim size önerim Başka cihazlara da Bakmanızı gerektiği çünkü s10Plus Eskilerin efsanesidir. Ama Rom atma Gerekliliği duyabilirsiniz. Yavaş gelebilir size belkide. Bunun dışında ekranı Muazzam bir telefondur kendisi. 😊

Başka bir konuda soru sormak isterseniz Sorabilirsiniz.

View solution in context

26 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy Note
Fiyat önemli çok dediyse alma çok daha iyi makineler var emin ol bide ikinci el sonuçta ne çıkacağı belli olmaz
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Note
Yinede günümüzde fazla alınabilecek gibi değil S20Ultra daha Makul olabilir. 😊
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy Note
Evet aynen zaten sırf samsung olarak düşünmemek lazım diğer markalarda seçenek daha çok
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Note
Doğru Tolga kardeşim. 😊
Tuhaflık
Active Level 6
Galaxy Note
4200 e bırakıcak.
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Note
4200 Günümüzde de fazlasıyla makul Tam emin Olun o şekilde alın. Ki Benim size önerim Başka cihazlara da Bakmanızı gerektiği çünkü s10Plus Eskilerin efsanesidir. Ama Rom atma Gerekliliği duyabilirsiniz. Yavaş gelebilir size belkide. Bunun dışında ekranı Muazzam bir telefondur kendisi. 😊

Başka bir konuda soru sormak isterseniz Sorabilirsiniz.
Tuhaflık
Active Level 6
Galaxy Note
Çok ağır işlerde kullanmayacağım.Belki subway surf gibi oyunlar ve emin olacağım dediğiniz gibi
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Note
Tamamdır o zamana Hayırlı olsun size tekrardan. Birde AlfaTürk'e mesaj atın doğrudan Arkadaşımız da S10Plus kullanıyordu zamanında. Deneyimlerini size sunacaktır. 👍
Tuhaflık
Active Level 6
Galaxy Note
Tamamdır teşekkür ediyorum İyi akşamlar