cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ram tavsiye

(Topic created on: 06-14-2022 03:34 PM)
235 Views
Jubei
Active Level 10
Options
Galaxy Note

6Gb RAM,li telefonun, Hitman Sniper The Shadows oyununda RAM,i yetmedi, mümkün olduğunca 8Gb ve hatta 12Gb RAM,li telefon alın arkadaşlar.

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Ram tam etkili olmaz rame göre de telefon alınmaz. İşlemcisi grafik işlemcisi de önemli rami yüksek olan her telefon oyunlarda akıcı oynatacak diye bir şey yok. İşlemci grafik işlemcisi çöp olduktan sonra ram yüksek olsa nolur olmasa nolur bir de bu yönden bakmak lazım olaya 👍
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy Note
Adam ram yetmedi diyo sen saçmalıyosun
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Ya arkadaşım yetmedi ise ona demedim ki o sözüne adam diyor ki yüksek ramli cihaz alın arkadaşlar diyor ben de diyorum ki işlemcisi ve grafik işlemcisi de iyi olmalı diyorum öneri de bulunuyorum. Beğenmediysen yorumumu yorum yapma o zaman adama bak ya...
0 Likes
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy Note
Senin yorumun buraya yapılacak yorum değil adam demişki ram yetmedi işlemci yetmedi dememiş
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Tamam sen haklısın Allah aşkına Bi gidin ya lütfen sinirimi bozuyorsınuz bir daha yorumuma yanıt yazma bıktım sizin gibi insanlardan...
0 Likes
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy Note
Knk sakin ol bea
Galaxy Note
Tek başına ram yeterli olmaz oynanan oyunlar grafik istediği için mecburen işlemci üst seviye tutmakta fayda var ilk önce işlemci sonra ram seçilir evet haklısınız 6gb ram seçmek güzel ama şu sıralar 8gb aşağısı ram pek tavsiye edilmiyor tabi oyun oynamak ise ilk tercihiniz
Jubei
Active Level 10
Galaxy Note
Arkadaşlar sakin olun lütfen, birbirimizi kırmaya gerek yok.
Evet 8Gb ve üzeri 12Gb RAM,li telefon alın dedim ancak bu demek değildir ki 12Gb RAM olsun da işlemcisi Snapdragon 430 olsun anlamında değil, yeni bir telefon alırken artık 6Gb RAM bir çok oyun için ( ağır ve donanımsal olarak zorlayacı oyunlardan bahsediyorum ) yeterli gelmiyor, bu nedenle güncel bir telefon alma niyetiniz varsa, ilk seçeneğiniz 8Gb ve hatta mümkünse 12Gb RAM olsun ki, uzun süre performans düşüklüğü olmadan kullanabilin, biliyorsunuz ki şimdilik telefonlara sonradan RAM eklenemiyor, konu tamamen bu. 😊 👍