cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pubg mobile

(Topic created on: 06-25-2021 01:43 PM)
141 Views
ademshb
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Pubg kendi internetimle oynarken birden ms 600 lere cikiyor oyundan atiyor oyunu sildim yukledim olmadi telefonu sildim yukledim olmadi telefonu alali 6 7 ay oldu biraz daha bu sorun duzelmezse kimseye samsung aldirmicam samsung note 10 lite

10 Comments
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy Note
Bu sorun internetinle alakalı telefonunla değil.. bunu da anlamayacak kadar saf mısın
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy Note
Adam gibi yorum 😁
Katılıyorum
ademshb
Beginner Level 2
Galaxy Note
**bleep** cok bilmis arkadas biz telefonu elimize yeni almadik hattida degistirdim
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
Oynamayin pubg mobile sorun cozulur 😂
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy Note
Doğru knkm😊
Pubg telefon yiyor
0 Likes
Galaxy Note
Speedtestten hız testi yapın ping ve jitter yüksekse ya da loss varsa operatör kaynaklıdır eğer bunlarda bir sorun yoksa telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlayın eğer yine geçmezse ne yapılacağını bilmiyorum
0 Likes
ademshb
Beginner Level 2
Galaxy Note
Ping ve jitter kac olmasi gerrkiyor
0 Likes
Galaxy Note
Örneğin ben vdsl kullanıyorum 8 ms ping varsa 1 veya 3 ms arası jitter olmalı eğer adsl kullanıyorsanız hat kalitenize göre 25-30 ms kadar pinginiz olabilir ancak jitteriniz 2-3 ms den fazla olmamalı 4.5G kullanıyorsanız zaten 20 ms den aşağı zor düşer (hattım en iyi şartlar altında çalışırken pubg avrupa sunucusuna 28-60 ms arasında dalgalı olarak bağlanıyorum)
0 Likes
Aydın-
Active Level 4
Galaxy Note
Cihazla alakası yok kullandığın İnternet kaplumbağa 🐢 hızında anlaşılan 600 MS aldığına göre santrala çok uzaksın bende fibernet kullanıyorum santral yakınımda 40 60 arası MS alıyorum 5 GHz baglanirsan 20 MS düşüyor modeme yakın olursan 5 uzaksan 2.4ghz bağlanıyorum
0 Likes