cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Pil yüzdesi sorunu

(Topic created on: 01-17-2022 07:27 PM)
557 Views
ikaya
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Note 20 ultra andorid 12 güncellemesi aldım kurdum ancak pil yüzdesi sıfır. Ac kapat yaptım şarja takıp çıkardım yine ayni. Çözüm önerisi olan var mı?,

22 Comments
Galaxy Note
Hehehe o çözümü yazınca siliyorlar 🤣🤣
ikaya
Active Level 3
Galaxy Note
Neden siliniyor ? Bende bildirimden yaptım ama olmadi. Yazdığınız siliyor
ikaya
Active Level 3
Galaxy Note
Quick start a basınca tuslar kilitleniyor
Galaxy Note
Çünkü arkadaş eksik yazmış, silme sebepleri de uzman olamayan birisi yaparsa telefonu bitirir .ki sen de de öyle olmuş
Galaxy Note
O işlemi yapabilmeniz için pilin tamamen bitmesini ve tekrar %100 e kadar şarj olmasını beklemek lazım. Yani o işlemi başlatınca... pili bitir ve tam şarj et.. hiç dokunmadan. Uzun bir işlem
ikaya
Active Level 3
Galaxy Note
Telefonda biten bir durum yok ben güncelleme yaptıktan sonra bu duruma geldi. Yani güncelleme öncesinde herhangi bir işlem yapmadım.
Galaxy Note
Yok demek istediğim, düzgün yapamazsan pil göstergesini yanlış Calibre eder. Senin sorunun da zaten pil göstergesi yanlış... (en azından öyle olduğunu düşünüyoruz..eğer pil fiziksel olarak bitik degilse) ... cihazı wipe cash yapıp. Pilin, cihaz kendi kendine kapanincaya kadar tamamen bitmesini bekleyin,yani bitir. Sonra şarj a takıp açılırken wipe cash yap... dikkat et wipe data yapma... bilgiler silinir aksi takdirde. Sonra %100 e kadar şarj olmasını bekle.. hatta %100 den sonra bir 10/15 fazla full şarj olsun
0 Likes
ikaya
Active Level 3
Galaxy Note
Android 12 de ses açma ve power tusu ile menüye girişi kapatmışlar. :)) onu da denicektim ama yok girilmiyor. Yabancı sitelerde pc gerekiyor yazmışlar
0 Likes
Galaxy Note
Evet usb bağlı olması gerekir boot loader menüsüne girebilmek için
0 Likes