cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Note9 artık aylık güncellemesi almayacak

(Topic created on: 09-08-2021 01:45 PM)
176 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy Note

3 aylık güncelleme takvimine eklendi sadece gerektiği zaman güvenlik açıkları için aylık alabilecek

 
Galaxy Note 9 çıkalı üç yıl oldu. Cihaz, iki büyük Android işletim sistemi güncellemesini aldı. Artık üçüncü yıllık güvenlik güncellemeleri de sona erdiği için Samsung, Galaxy Note 9 için artık aylık ürün yazılımı güncellemeleri yayınlamamaya karar verdi.
 
Bu, ileride bu cihaz için herhangi bir güvenlik güncellemesi olmayacağı anlamına gelmiyor. Şirket, bu modası geçmiş cihazı ileriye dönük aylık sürüm döngüsünde tutmak için hiçbir neden olmadığına karar verdi.
 
Galaxy Note 9 artık yalnızca üç ayda bir güncelleme alacak
Samsung'un aygıtları için aygıt yazılımı güncelleme döngülerini birkaç ayda bir yenilemesi normaldir. Cihazlar yaşlandıkça, aylık programdan üç aylık plana çıkarılabilirler. Galaxy Note 9'un başına gelen de tam olarak buydu.
 
Samsung , Galaxy Note 9'u üç aylık sürüm programına indirdi. Bu nedenle, güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek, ancak yalnızca üç ayda bir. Bu hala iki yılda bir programda olmaktan daha iyidir. Bu listedeki cihazlar yılda yalnızca iki kez üretici yazılımı güncellemeleri alır.
 
Geçmiş herhangi bir göstergeyse, Galaxy Note 9 daha da düşmeden önce yaklaşık bir yıl boyunca üç aylık döngüde olmalıdır. Samsung'un dört yıllık işaretine ulaştığında cihaz için desteği tamamen bırakması da mümkündür.
 
 
 
 
2 Comments
MUSTAFASEZER
Active Level 8
Galaxy Note
hayırlısı olsun sorunsuz güncellemeler gelsin varsın üç ayda bir olsun her ne kadar not9 hala çok güçlü ve performanslı olsada Samsung böyle uygun görmüş
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy Note
Samsung : Bütün cihazların fişini çekiyoruz


Samsung Members Topluluğu : İşte Samsung'tan beklediğimiz şey...