cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Note20 ultra ansroid 13 güncellemeyi yüklesemmi bilemedim

(Topic created on: 11-29-2022 08:47 AM)
51 Views
zenozz
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Merhaba arkadaşlar note 20 ultram var güncelleme geldi daha yüklemedim sorun varmı acaba yüklesemmi tereddütde kaldim sorun yaşayan oldumu hiç...

5 Comments
Galaxy Note
Güncellemeyip ne yapacaksın?13 ile gelen yenilikleri almayıp,eski versiyonu kullanmak mı istersin?Herkesin dediğine göre haraket edersen bu dünyada yasayamazsın.Marka gönderiyorsa teknolojik gelişmelerden geri kalmamaman için gönderiyor ki Note 20 ultra gibi bir cihazın varken kesinlikle yüklemelisin.
twibtil
Active Level 8
Galaxy Note
surum dusuk uyarisi almasi icin en az 10 yol gecmesi lazim, 10 yil sonra zaten bu telefon kullaniyor olamaz samsung o kadar uzun omurlu degil
twibtil
Active Level 8
Galaxy Note
hayir vermiyor, m12 kullaniyorsan evet verir o android surumuyle ilgili degil telefonun donaniminin yetersiz olmasiyla ilgili.
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Galaxy Note
o cihazlarda boyle bir sorun oldugunu kim söyledi
0 Likes
Solution
OMERFTUT
Active Level 4
Galaxy Note
Bir cihaz için yeni verilen guncelleme den sonra önceki sürüme desteğini keser hata raporları gibi uygulamalarinda utumsuzlugundan dolayi telefon donmaya kasmaya başlar ki eninde sonunda sen guncellemek isticeksin sonrasindada guncelleme server indan indirmesi cihazin yeni yazilim sorgulamalarinda problemler olusa bilir. Bunlar geçmişte yaşandı.
0 Likes