cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Note 9 Pil sürem nasıl?

(Topic created on: 06-02-2021 11:42 PM)
296 Views
Guest58
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Merhaba, şarjımın çok hızlı bittiğini düşünüyorum. 2 farklı güne ait pil durumlarını ekledim. Sizce bu değerler normal mi? 

Screenshot_20210531-144745_Device care.jpgScreenshot_20210602-230036_Device care.jpg

12 Comments
Galaxy Note
Çok hızlı tükenmiş piliniz değiştirme zamanı gelmiş olabilir
Guest58
Active Level 1
Galaxy Note

Serviste bataryayı değiştirdim. 1 Sene bile olmadı ve pil durumu iyi gözüküyor. Acaba başka nedenden olabilir mi?

Galaxy Note
Bu durumda sıfırlamayı deneyebilirsiniz bence kısa bir sürede olsa pozitif etkisi olacaktır yanlış bilmiyorsam 3300 mAh piliniz vardı benim telefonla pil sürenizin eşleşebilmesi gerekScreenshot_20210602-160515_Device care.jpg
Guest58
Active Level 1
Galaxy Note

Sıfırlamayı deneyim o zaman. 4000 mAh telefonum bide. Yorumunuz için teşekkürler.

Galaxy Note
Rica ederim umarım işinize yarar
Galaxy Note
Note 8 ile karıştırmışım kusura bakmayın
MUSTAFASEZER
Active Level 8
Galaxy Note
bende not9 kullanıyorum 6.5 ila7saat ekran süresi alıyorum çözünürlüğu Qard hd kullanıyorsanız oda etkileyecektir pil süresini bir de ben şarj dolana kadar telefonla oynamıyorum şarj esnasında telefonu kullanıyorsanız oda çok etkiler pili
0 Likes
Guest58
Active Level 1
Galaxy Note
FHD+ kullandığım zaman da aynı
0 Likes
MUSTAFASEZER
Active Level 8
Galaxy Note
kardeşim önce fabrika ayarlarına sıfırlayın arkadaşın dediği gibi eğer sorun düzelmezse o zaman servise verirsiniz inşallah en kısa zamanda düzelir sağlıklı günler dilerim