cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Note 8 Donma - Kapanma

(Topic created on: 02-23-2023 02:07 PM)
403 Views
ErgunK
Active Level 1
Options
Galaxy Note
Yeni gelişme : GALAXY NOTE 8 kullanıyorum. Hiç bir sıkıntım yoktu. 10 gündür telefon sürekli olarak donuyor ve ekranda yatay olarak rgb li karıncalanmalar oluyor, 30 sn. sonra kapanıyor. Kendiliğinden geri açılırken çok zor açılıyor donmalar devam ediyor. Bazen açıldıktan sonra arka arkaya 2-3 kere daha kapanıyor. Tuş takılı kalmamış. Kontrol ettirdim. Telefonu sıfırladım ve Download modunda bilgisayardan Odin ile ilk yazılımı yükledim yine aynısı oluyor. Benim sıkıntım telefon 30-45 saniye donuk kalıp hiç bir işlem yapılmayıp arkasına kapanması. ve bunun aralıklarla devam etmesi.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba ErgunK,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Cihazın kullanım ömrü dolmuştur ondandır ekrana vereceğiniz parayı yeni cihaz alarak değerlendirin bence 👍
ErgunK
Active Level 1
Galaxy Note
Sanırım öyle olucak 🤦‍♂️
Galaxy Note
Ekran zaten hasar almış beklenmedik bir şey değil
ErgunK
Active Level 1
Galaxy Note
Merhaba. Ekranın üst camı kırık , ekranın kendisi değil
Galaxy Note
Darbe aldıysa farketmiyor bu gibi sıkıntılar olabiliyor. Çok yaşadım o sıkıntıları o yüzden
ErgunK
Active Level 1
Galaxy Note
1 yıldan fazla oldu kirılalı anahtarlıkla aynı yere koydum cebimde oyle kırıldı..Ama kasa olarak çizik dahi yok
Galaxy Note
Anladım geçmiş olsun diyeyim. Orijinal çıkma ekran bulabilirsen taktır kullan güzel telefon çünkü
ErgunK
Active Level 1
Galaxy Note
Ekran camını degistirince duzelecegini bilsem degistiririm direk.Servis baktı birseyi yok dedi 50 tl inceleme ucreti de aldı
Bhkc
Active Level 7
Galaxy Note
Merhaba. İmkanlar çerçevesinde alabiliyorsunuz yeni nesil bir cihaz almanızı öneriyorum. Edge ekranların genel olarak bu sorunları malesef mevcut