Resolved! Solved

Original topic:

Note 20 Ultra 5G אין הקלטת שיחות מכשיר שנקנה מסאני

(Topic created on: 08-03-2021 06:13 PM)
153 Views
arix10
Active Level 3
Options
Galaxy Note

לפני יומיים רכשתי מכשירSM-N986B/DS NOTE 20 ULTRA 5G , שילמתי יותר כי רציתי מכשיר מהיבואן הרישמי סאני, בין השאר על מנת שהקלטת השיחות תיהיה מובניית !, מנסיון , תוכנות של הקלטת שיחות עושות בעיות, פונקציה זאת הכי חשובה לי במכשיר, להפתעתי אין הקלטת שיחות במכשיר - 3 נקודות בחייגן והגדרות, לא קיים , היה לי לפני זה S20 אולטרה והיה קיים הקלטת שיחות...יש מדבקה של סאני על הקופסה, שבודקים בסטטוס של המכשיר כתוב למטה United Arab Emirates איחוד האמירויות, מה הולך כאן ?

18 Comments
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy Note
הבאת בטעות לavia111
Galaxy Note
XSG זה איחוד האמירויות, זה יבוא מקביל ואין בו הקלטת שיחות בגלל שזה בניגוד לחוק שם.
arix10
Active Level 3
Galaxy Note

oriakov שלחתי לך את המספר....תודה על העזרה !

arix10
Active Level 3
Galaxy Note

LordLiron  , זה מכשיר עם מדבקות של סאני על הקופסה, כפי ששילמתי יותר....

Solution
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy Note
אני חושב שזה טעות של ksp שילמת על אחריות של סאני אבל קיבלת יבואן מקביל

מחר נדבר עם התמיכה של סמסונג ונבדוק את הimei אם הוא באמת יבואן של סאני
EladSolomon
Expert Level 5
Galaxy Note
אנא צור קשר עם מוקד השירות של סמסונג ב - whatsapp במספר הטלפון; 0584006963
IrisA
Expert Level 5
Galaxy Note

שלום וברוך הבא לקהילה,

נראה שהמכשיר לא רשמי, כדי לבדוק את האחריות של סאני תוכל להיכנס לקישור הבא:

https://web.suny.online/warranty/

ולהזין את מספר הIMEI של המכשיר, תוכל לעדכן  אם המכשיר באחריות סאני תקשורת כדי שנוכל להמשיך בבדיקה.

arix10
Active Level 3
Galaxy Note

עדכון: הייתי היום בתחנת שרות, המכשיר רשמי של סאני, הם ניסו לעדכן את גרסת התכנה ולא הצליחו (חיכיתי שעות) , בזמן שהייתי שם הגיע עוד אחד עם בעייה דומה, לאחר דין ודברים ובאישור מנהלים החליטו להחליף את המכשירים (שלי ושל השני שהיה שם)  במכשירים חדשים, השני קיבל מכשיר חדש (דגם נוט 20 רגיל ולא אולטרה) , גם לי רצו להביא מכשיר חדש אבל בצבע אחר, לא היה להם את הצבע שהיה לי ולא רציתי צבע אחר אז הביאו לי נייר חתום שמגיע לי החלפת מכשיר, אם זה לא יגיע בימים הקרובים האלץ לדרוש את כספי חזרה לפי חוק המכר(ביטול עקב פגם במוצר).

0 Likes
arix10
Active Level 3
Galaxy Note

עדכון נוסף: הביאו לי היום מכשיר חדש, יש הקלטה והכל בסדר:)  ברצוני לשבח את חברת סאני שלא ברחה מאחריות, ברצוני להודות במיוחד לאדיר ממרכז השרות בקניון הזהב שעשה הכל על מנת לעזור לי.

0 Likes