cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Note 10 Plus aramayı dış hoparlöre aktarma sorunu

(Topic created on: 01-27-2020 04:47 PM)
177 Views
ServoRh
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Merhabalar. Samsung note 10 plus kullanıcısıyım. Son yazılım güncellemesiyle beraber telefon araması yapınca dış hoparlör kendiliğinden devreye girmeye başladı. Samsung çağrı merkezinin çözümü; telefonu fabrika ayarlarına geri çevirmek oldu.

6 Comments
yuksellslak
Active Level 10
Galaxy Note
gayet fabrika ayarlarına çevirmen akıllıca
0 Likes
ServoRh
Active Level 1
Galaxy Note
ancak bütün verilerimi yedeklemek zorunda kaldım. bu da yaklaşık olarak 1 saat zaman kaybına neden oldu
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba ServoRh,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazlarımızda belirtmiş olduğunuz şekilde, genel bir yazılım sorunu bulunmamaktadır. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes
ServoRh
Active Level 1
Galaxy Note
Cihazlarınızda bu sorun var yanılıyorsunuz. Daha önce S9 plus kullanıyordum, aynı sorunu yaşadım. Yakın arkadaşım da S8 kullanıcısı ve aynı sorunu yaşadı. Anlayacağınız kullanıcıları yanıltacak cevaplar veriyorsunuz.
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy Note
sen ve arkadasinda var diye genel bir sorun mu oldu forumda gezindim baktim senin yasadigin sorunu kimse yazmamis ayrica yaniltcak bir cevapta verilmemis hata raporunda bi aksilik varsa zaten yardimci olurlar
0 Likes
ServoRh
Active Level 1
Galaxy Note
benim 2 telefonum , arkadaşımın da 1 toplam 3 telefonda aynı sorun olması sizce genel bir problem algısı yaratmamalı mı. samsung members'i kaç kişi kullanıyor ki bunun savunmasını yapıyorsunuz
0 Likes