cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Nasıl yaparım ?

(Topic created on: 06-04-2020 11:35 PM)
264 Views
TheSaTaN
Active Level 8
Options
Galaxy Note

Dostlar telefonumu Türkçe kullanmak istiyorum lakin saatim am/pm algoritmasında gözüksün istiyorum bunu ayarlardan yapmanın bir yolu var mı ? Cihazım samsung galaxy note  8

6 Comments
Wig
Expert Level 3
Galaxy Note
Genel yönetime gelerek oradan Tarih ve saat'e basarak oradanda 24 saat biçimini kullan' ı aktif ederek olur.
Başka kullanıcıların vaktini Harcatmamak için Yorumun sağ üst noktadan Çözüm olarak Kabul Edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
0 Likes
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy Note
Çabanız için çok teşekkür ederim yalnız o özellik pm ve am ozelliğini aktive etmeyi sağlamıyor saat dilimini 24 saat yerine 12 saate dönüştüyor. ben ekranimda saat için gozuken kısma a.m / p.m yazisinin eklenmesini istiyorum. bunun için program varsa onunda ismini önerebilirsiniz. İyi günler
0 Likes
Wig
Expert Level 3
Galaxy Note
Ban yanlış anlamadım pardon. Malesef öyle bir uygulama yok pm./am. yapamazsınız benim bildiğim.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
24 saat biçimini kapatabilirsin ama dedğiniz gibi a.m ve p.m yok diye biliyorum
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy Note
Genel yönetimden 24 saat biçimini kullan ayarını kapattığınız takdirde istediğiniz oluyor, fakat AM ve PM için telefonuda ingilizce kullanmanız gerekiyor. Ama maalesef bunları yapsanız dahi saat göstergesinde ya da kilit ekranın da AM/PM yazmıyor. Kendim denedim. Maalesef. Ayarlar yapıldığında resimde ki gibi oluyor. Ama saat göstergesinde Am/Pm yazmamakta, Daire içine aldığım yerde PM yazdığını görebilirsiniz. 24 saat ayarını kapattığınız takdirde istediğiniz oluyor Am/Pm yazmasa bile siz anlayabilirsiniz.
0 Likes
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy Note
Teşekkur ederim program kullanmayı deneyeceğim. Ben ingilizce am ve pm olayında sıkıntı yaşıyorum göz aşinalığım olsun diye istemiştim her neyse sağolun