cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

NOTE 8 SES KAYDETMİYOR

(Topic created on: 05-30-2020 05:13 PM)
4176 Views
Filistin
Active Level 6
Options
Galaxy Note

Merhaba kuzenimin note 8 telefonu var, telofon görüşmelerinde ses kaydedici programlar indiriyor ama hiçbiri görüşmeyi tam olarak kaydetmiyor. Bazıları onun sesini kaydediyor karşıdakinin sesini kaydetmiyor. Sebebini bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Play store'dan 10 ayrı program denedim olmadı diyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba bozani,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Google’ın güvenlik politikası ve yerel yasalarına dayanarak, Samsung üçüncü taraf Arama kaydedici (ACR) uygulamaları aracılığıyla arama kaydını engellemiştir. Bazı 3. taraf uygulama geliştiricileri, aramalar sırasında her sesi kaydetme ve uygulama için bir yol bulmuşlardır. Bu uygulamalar daha önceki Samsung cihazları üzerinde çalışıyorken, gelişmiş çağrı kayıt çözümleri sayesinde engellenmiştir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy Note
Şu uygulamayı denediniz mi
0 Likes
Filistin
Active Level 6
Galaxy Note
Evet denedik, olmadı.
0 Likes
livingtodie
Active Level 8
Galaxy Note
görüşmelerde ses kaydetmek yasalarımızca suçtur. bu yüzden samsung bu uygulamaları engelliyor. boşuna çözüm bekleme derim bu konu için
0 Likes
Filistin
Active Level 6
Galaxy Note
ciddi misin? Play store'da o kadar uygulama var.
0 Likes
Filistin
Active Level 6
Galaxy Note
Moderatörlerler biri bu konuda bilgilendiremez mi acaba?
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba bozani,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Google’ın güvenlik politikası ve yerel yasalarına dayanarak, Samsung üçüncü taraf Arama kaydedici (ACR) uygulamaları aracılığıyla arama kaydını engellemiştir. Bazı 3. taraf uygulama geliştiricileri, aramalar sırasında her sesi kaydetme ve uygulama için bir yol bulmuşlardır. Bu uygulamalar daha önceki Samsung cihazları üzerinde çalışıyorken, gelişmiş çağrı kayıt çözümleri sayesinde engellenmiştir.

Teşekkürler.
MOD