cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

NOTE 20 ULTRA ONE UI 5.1 ANİMASYON SORUNU

(Topic created on: 03-26-2023 02:38 AM)
369 Views
NeXeS
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Note 20 ultra da ana ekrana döndüğümde uygulama simgesi sallanma animasyonundan sonra geriye gidiyor ve hiç hoş gözükmüyor çok gözüme takılıyor ne yapabilirim bunun için 
S22 ultra da denedim böyle bir sorun yok

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba NeXeS,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Bu bende de oldu dün sonra farkettim dediniz ya uygulama simgesi sallanma animasyondan sonra geriye gidiyor diye neden böyle oldu birden anlamadım valla
Yakut_
Active Level 5
Galaxy Note
O tek çizgi navigasyon çubuğu bir çok cihazda düzgün çalışmıyor ona bi el atmaları gerçekten şart
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy Note
Geliştiriciden Animasyonları 0.5x e çek en azından çok göze batmaz.
Galaxy Note
Sanki yavaş gibi
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba NeXeS,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​