cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

LÜTFEN BEĞENİN GÜNCEL KALSIN (BİXBY)

(Topic created on: 01-22-2020 01:16 AM)
387 Views
durul501
Active Level 1
Options
Galaxy Note
HALA ÇALIŞMA VAR DENİLİYOR PARDON AMA ATOMU PARÇALARA AYIRMIYORSUNUZ NET BİR AÇIKLAMA YAPIN 

Sevgili samsung ailesi ( diye başladım fakat Aile olmadığımızı farkettim nedeni çok basit Biz türkiye'yi hiçe saymak ) size sorum şudur BİXBY ASISTANA türkçe dil desteği bekliyoruz,Merakettiğim bir konu vardır samsung türkiye ve türk insanını hiçe mi saymaktadır.Eskiden iphone kullanıyordum siri ile bütün işlerimi hallediyordum,telefonum bozulunca samsung note10+ almaya karar verdim ve hayatımın hatasını yaptım bixby asistan bir çöp olarak karşıma çıktı  VE TÜRKÇE dil desteği hakkında 2017 den beri çalışma yapılıyor diye söylenti var affedersiniz ama 2017den beri atomu parçalamıyorsunuz RESMİ OLARAK BIR ACIKLAMA BEKLİYORUZ BIXBY TÜRKÇE HAKKINDA

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Günaydın durul501,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Asistant’ın, Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar, Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Asistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Sizden gelen talepleri, her zaman ilgili birimlerimize iletiyoruz.

Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, gelişmeleri, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
mesutkaba
Beginner Level 3
Galaxy Note
yapılsın
0 Likes
durul501
Active Level 1
Galaxy Note
umarım saglam bi **bleep** yorum gelir ve onun ekran resmi ile tekrardan samsunga mail atarim
zıöhm
Active Level 4
Galaxy Note
Google bile asistanı Türkçe yaptı hatta yapmakla kalmıcaklar Türkiye deki şiveleri bile eklicez diyor adamlar ama gel gelelimki Türkiyeden milyar dolar kazanan Samsung Bixby i Türkçe dahi yapmamakta hala ısrarcılar belliki Samsung Türk leri umursamıyosa artık bizde gereğini yapıp Samsung dan vazgeçme vaktidir en güzel cevap bu olur anca
0 Likes
durul501
Active Level 1
Galaxy Note
işte resmi bir açıklama yapsa deseki bize kardeşim türkçe çıkmayacak asla ama asla almam samsung
iphone siri harika tek benimseyemedigim olayı apk uygulama indirememekti fakat siri bütün islemleri hallediyordu ornek veriyorum araç içinde siri bu yer nerede dediğimde navigasyon ara yaz oku dediğim zaman araç kullandığımda tam bir yardımcı asistan fakat bixby evlere şenlik
zıöhm
Active Level 4
Galaxy Note
aynen kardeşim google asistan ekran kitliyken sesli komutu çalışsa banada o ile yetecek ama çalışmiyo işte en iyisi kendimiz tel üretip kendi işimizi kendimiz görcez🤣🤣
0 Likes
durul501
Active Level 1
Galaxy Note
inşallah valla iphone ekran kilitliyken seslenince mesajları dahi okuyor
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Günaydın durul501,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Asistant’ın, Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar, Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Asistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Sizden gelen talepleri, her zaman ilgili birimlerimize iletiyoruz.

Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, gelişmeleri, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD