cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Klasör sorunu

(Topic created on: 05-29-2021 12:33 AM)
595 Views
Yeniçeri
Active Level 5
Options
Galaxy Note

İyi geceler. Telefonum note 9. Önceden dosyalarıma girdiğimde WhatsApp klasörü görünüyordu. Şimdi ise -gizli de olmadığı halde- hiçbir şekilde klasör görünmüyor. Sadece arama bölümüne yazınca klasöre erişebiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeniçeri
Active Level 5
Galaxy Note
Sorunu kendim çözdüm. Başına gelen başkaları da olabilir diye çözümünü paylaşıyorum.
WhatsApp klasörünün yeri değişmiş. Klasör eskiden telefonun kök dizininin içerisinde iken şimdi "android/media/com.whatsapp" dizinine taşınmış.

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Merhaba. Galeri uygulamasını açın . Alt kısımda tüm fotoğraflar klasör hikaye gibi seçenekler olacak. Siz klasör olanı seçin. Bu şekilde camera WhatsApp Facebook instagram gibi uygulamaların fotoların ayrı ayrı klasör halinde görünmüş olacak
Yeniçeri
Active Level 5
Galaxy Note
Cevap için teşekkürler. Ama benim sorunum galeride değil. Orada zaten otomatik olarak oluşturulmuş WhatsApp klasörü var. Ben dosyalarımı açtığımda mevcut olmadığı için WhatsApp klasörüne erişim sağlayamıyorum.
0 Likes
Solution
Yeniçeri
Active Level 5
Galaxy Note
Sorunu kendim çözdüm. Başına gelen başkaları da olabilir diye çözümünü paylaşıyorum.
WhatsApp klasörünün yeri değişmiş. Klasör eskiden telefonun kök dizininin içerisinde iken şimdi "android/media/com.whatsapp" dizinine taşınmış.
0 Likes