cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Klasör birleştirme çöktü-Ekran Resmi Kaydet menüsü değişiyor-Resim kırpma

(Topic created on: 03-12-2023 11:26 AM)
93 Views
Tünel
Active Level 1
Options
Galaxy Note

1--13 güncelleme ile klasör oluşturup içine 5-10ad gibi klasör koymuştum. Önce güvenmedim ama yaptım, 1 ay kadar sonra tel açtığımda bir sürü klasör boş, şaşırıp baktım kontrol için epey zaman harcadım ve boş olanları sildim, çıkan kls ler sağlamdı. Tekrar denemedim çünkü çok zahmetli bir iş. 

2--Ekran resmi kaydetmek kaydırmak güzel ve çok kullanıyorum. Prb yaşamadım göstermek istediğim zaman zaman ekran mesajları değişiyor. Klasik bant içinde simge menü olur solda kaydır sağda kırp, bazen ise kaydır ve kırp bold yazı olarak çıkıyor, şaşırıyorsunuz çünkü KAYDET e basarsanız ancak kaydır yapıyor sonra kırpıyor...
3--Galerideki resimleri KIRPmak istediğimde bazen saçmaladı. Yani resmin 2 kenarı siyah bant var kırpıyorsunuz, kaydedince sağ olmuş soldaki siyah alan duruyor? Bu belki bir dönem olmuş olabilir, şu an baktım 30 resimde yapmadı. 1 hafta önceki güncellemeden belki tşk. 
4--Galeride tek sıra veya tüm ekran sıralama yapmak için iki parmakla yapmak dokunmak çok kolaydı. Şimdi yapmak zor, defalarca yapıyorsunuz tutturursanız tekrar dokunmamak gerekli. İster hafif ister bastırarak mümkün olmuyor. Aradan 20 gün gecti şimdi denedim olanı bozmuş oldum ve daha kolay olmuş. Zaman içinde veya 1 hafta önce güncelleme aldı sanırım orada değişti. Çünkü bunun için tel açtım yazın dediler, zaman içinde düzelmiş tşk. 
5--NOT 2 yi 7 yıl 10L yı 3 yıldır kullanıyorum. Bu rehber kaydına profil resmi fotoğraf koyuyorsunuz. Bir süre sonra bu foto grenli, flu berbat hale geliyor. Dün yine birini değiştirdim. Bunun sebebine baksanız. Çünkü bu foto galeride değil kendi içinde saklıyor, ve buna sahip çıkamıyor maalesef. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Tünel,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Tünel
Active Level 1
Galaxy Note
Yazı bitince ilet çıkıyor ekranbresmi koyamadım ,?
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Tünel,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes