cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kamera

(Topic created on: 03-21-2023 09:15 PM)
207 Views
inanc
Active Level 6
Options
Galaxy Note

Arkadaşlar ben fotoğraf falan çektiğimde şöyle bir şey farkettim. Mesela bir yeri çekerken orta kısım yan taraflara doğru daha net ben tüm fotoğraf karesinin net çıkmasını istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekir?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Normal aslında telefonu nereye tutarsanız orasını otomatik olarak odaklar yan tarafları odaklamak isterseniz odaklamak istediğiniz tarafa dokunun odaklar ama bu sefer ortayı bulanıklaştırır.

View solution in context

Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy Note
Pro fotoğrafta focusu sağa doğru çekerseniz olur. Ya da kamera ayarlarını sıfırlayın. Direk kamera açın odaklamadan çekin.

View solution in context

Solution
Galaxy Note
Kamera seçimlerinize göre de netlik değişir.Mesela M12'nin 4 kamerası da farklı bir görevde ve aynı şekilde tutsamda ykonumunda ve görselde değişiklik oluyor.

View solution in context

5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Normal aslında telefonu nereye tutarsanız orasını otomatik olarak odaklar yan tarafları odaklamak isterseniz odaklamak istediğiniz tarafa dokunun odaklar ama bu sefer ortayı bulanıklaştırır.
inanc
Active Level 6
Galaxy Note
Sizin telefonda da öyle mi?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Evet.
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy Note
Pro fotoğrafta focusu sağa doğru çekerseniz olur. Ya da kamera ayarlarını sıfırlayın. Direk kamera açın odaklamadan çekin.
Solution
Galaxy Note
Kamera seçimlerinize göre de netlik değişir.Mesela M12'nin 4 kamerası da farklı bir görevde ve aynı şekilde tutsamda ykonumunda ve görselde değişiklik oluyor.