cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Isınma Problemi !..

(Topic created on: 07-23-2020 11:07 AM)
388 Views
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Selam Arkadaşlar. Samsung Not 10+ telefonumu 1 ay olmadi aldim fakat pubg gibi oyunlarda aşırı isinma oluyor sonra soğuyor tabi ama biraz oynasam fazla ısınıyor. Oyunun ayarlarını biraz kıstım ama bu derece ısınması normal mi ? #samsung 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba EmSaLSiZ1990,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 
Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy Note
Selam Dostum,

Maalesef android 10 da ısınma problemi var ama yakında gelecek güncellemeler ile düzelecektir.

Merak etmeyin.
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Galaxy Note
siz samsung çalışanı mısınız. bu bilgi netliğini nasil elde ettiniz. normal olarak soruyorum yanlis anlamayın.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy Note
Yok ben samsung çalışanı değilim.

Burda android 10 a geçip ısınma kasma gibi bir çok sorun gördüm. Ben members ta biraz fazla vakit geçiririm.

Mesela biri a70 'te sorunlar vardı güncellemler ile az da olsa düzeldi.

Burda böyle sorunları olan ve ısınma olan telefonların güncelleme ile sorunları çözüldü.

Tabi cözülmeyenlerde var.

Ama illaki çözülüyor.

A50 de önceden android 10 pek iyi değildi ama güncellemeler ile düzeldi.

Samsung düzeltmek zorunda düzeltmezse zaten o telefon çöp ama düzelecektir merak etmeyin.
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Galaxy Note
suan bitane güncelleme görünüyor ama umarim düzelir. zamaninda Sony Xperia z3+ vardı. felaket ısınıyor du sütten dilim baya yandı. tekrar ayni sorunu yaşamaktan korkuyor insan. bide not10+ gibi bi telefonda
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy Note
Haklısın kardeşim.Ben düzeleceğine inanıyorum.Düzelir ama merak etme zaten aylık güncelleme kapsamında.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
Merhaba kardeşim

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem

Samsung Galaxy Store üzerinden oyun eklentileri indirip içinden game boster plus yüklerseniz cihazınızı istediğiniz ayarlarda yapıp ısınma problemini çözebilirsiniz

Birde sorun belki pubg geliştiricilerinden mail atmanı tavsiye ederim
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Galaxy Note
tesekkur ederim son güncelleme ile hafiflemezse bunu deneyeceğim kardesim.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
rica ederim ne demek kardeşim
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy Note
istersen A50 ile değişelim😂😅