cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Her şeyi FABRİKA ya döndür demek olmaz, o zaman size ihtiyaç olmazdı.

(Topic created on: 03-13-2023 09:03 PM)
252 Views
Tünel
Active Level 1
Options
Galaxy Note

▪︎Fotograf, Bellek ve Klasör çökme olarak 3 sorum vardı, hiç cevap vermeden tel Fabrikadan çıkmış gibi yapın cevabınız. O zaman yenisini gönderin olsun! Peki hiç cevabınız yok, Gökırmak bey düzgün cevap verdi tebrik ederim, yaptım ancak, devam ettiğini iletemedim, cevap verme kapalı olduğundan tekrar yazdım. BELLEK İÇİN GÜNCELLEMEYİ DÜZELTMENİZ GEREK. ▪︎Rehber foto grenli ve flu hale gelmesi 2013 den beri 2,3,4,5,8 9,10 nesillerdir devam ediyor olması ve hiç yazan yoksa düzeltmek için fırsat olmalıydı ve NOT aldık diyebilirdiniz. 

▪︎Klasör çökmesi ise güncel sorun foto da var elinizde. Yani herşey fabrika olsaydı size ihtiyaç kalmazdı, bu cevaplarınız İNSANLARI İRİTE EDİYOR farkında mısınız. ▪︎Sms olarak her sene model çıkarıp eskileri umursamamak olmuş, belki bundan büyüdünüz, bence hak etmiyorsunuz. Ayrıca HAK meselesinde bir ilave var, servisde garantiye sokulup yapılan bazı cihazları , merkez olarak kabul etmeyip şubeyi borçlandırıyor sunuz, değişmediyse. Ne demeliyim !? 
■Yıllar önce ilk sms TV aldım flat tüplü, kuruldu alt yazılar yamuk bombeli, köşesinde kırık var, iade edeceğim 1 günlük Metro servis raporu al dedi, aradım vermiyor! Biraz sert konuşma ve meslektaş vs derken vermişti. 
 İşte herşeyi fabrikaya döndür derseniz, ters teper belki sıraya girip herkes iade eder. Servisler şirketin hatalarını düzeltmek ve insanları memnun etmek için vardır. İnsan hata yapar malum mallar da hatalı üretilebilir ki hep öyle, ama acısını insanlardan çıkarmak firmaların amacı olmuş. 2 yıl bitince arıza verdiriliyor çoğu elektronik cihazda, sonra PAMUK ELLER CEBE YOKSA, ÇÖPE. Uygulama bu çok yazık. Oysaki 10 yıl bir mala bakmak yükümlülüğünüz var. Şansınız ki cep tel 10 yıl dayanmıyor daha doğrusu, sürekli değişikliklerle kullanımı engelleniyor. Teknoloji deseniz de 2013 deki note 2 yi 20 ye kadar kullandım, 10 daki çoğu şeyi yapıyordu. En azından yazdınız, belki hazır yazı bilemem. Ama ben gerçekten zaman ayırıp özenle yazdım size, ve herkes okusun diye. Yine de tşk ederim
Ek-Usb aç-kapa ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Tünel,

Samsung Members Forum Moderatörleri olarak 7/24 sizlere destek vermeye çalışıyoruz. Acil olmayan konularda, içeriklerin diğer kullanıcılar tarafından cevaplanması için bir süre bekleyebiliyoruz. Diğer kullanıcılar tarafından çözüme ulaştırılamayan ya da acil yanıtlanması gereken konularda ise ivedilikle kullanıcılarımıza yanıt veriyoruz. Forum içerisine yazmış olduğunuz sorular için yazılan cevapların benzerlerini, farklı içeriklerde de görmeniz, her zaman mümkündür. Bu durumun nedeni, her soruya aynı cevabın verilmesi değil, nihai çözüm noktalarının benzer olmasından kaynaklıdır. Moderatörler tarafından yapılan nihai yönlendirmeler, Samsung cihazlar ile ilgili sorununuzu çözmeye yöneliktir. Sizinle paylaşılan adımları uygulayınız. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm yorumlarınızın değerlendirildiğini de belirtmek isteriz.

Teşekkürler.

MOD​​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Galaxy Note
maalesef buradaki moderatörler sadece aylık çözüm sayılarını doldurarak para kazanma huyları var.Biz ücret almadan yardımcı oluyıruz ama onlar ücret almalarına rağmen çalışmıyor,kimseye yardımcı olmuyorlar!Hakkımı helal etmiyorum...
Tünel
Active Level 1
Galaxy Note
Tşk ler görünen köy dü, buraya da 3. oldu yazım. En azından biz rapor gönderiyoruz, bu konu önemli evet falan diye kore ye bile demiyorlar.
iyi akş
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Tünel,

Samsung Members Forum Moderatörleri olarak 7/24 sizlere destek vermeye çalışıyoruz. Acil olmayan konularda, içeriklerin diğer kullanıcılar tarafından cevaplanması için bir süre bekleyebiliyoruz. Diğer kullanıcılar tarafından çözüme ulaştırılamayan ya da acil yanıtlanması gereken konularda ise ivedilikle kullanıcılarımıza yanıt veriyoruz. Forum içerisine yazmış olduğunuz sorular için yazılan cevapların benzerlerini, farklı içeriklerde de görmeniz, her zaman mümkündür. Bu durumun nedeni, her soruya aynı cevabın verilmesi değil, nihai çözüm noktalarının benzer olmasından kaynaklıdır. Moderatörler tarafından yapılan nihai yönlendirmeler, Samsung cihazlar ile ilgili sorununuzu çözmeye yöneliktir. Sizinle paylaşılan adımları uygulayınız. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm yorumlarınızın değerlendirildiğini de belirtmek isteriz.

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes