cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gesture Bar Arka Planı

(Topic created on: 01-20-2020 10:35 PM)
120 Views
alavan
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Konu direkt note telefonlarla alakalı değil ancak kullanırken çok rahatsız olduğum bir durum var telefonumla ilgili. Iphone gibi telefonlarda veya oneplus marka telefonlarda yeni gelen gesture barı birçok arayüzle uyumlu çalışıp sadece bir çizgi olarak gözükürken samsung telefonlarda saçma bir şekilde komple aşağıda gri bir arka plan oluyor uyumlu çalışmadığı uygulamalarda. Bu durum beni çok rahatsız ediyor ve bu özelliği de kullanmak istiyorum çünkü uygulamalar arasında hızlıca geçiş yapmaya olanak sağlıyor. Umarım kısa zamanda daha uyumlu hale gelir.

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba alavan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamız ile aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD ​

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
ben sana kafılıyorum :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye: :face-with-tears-of-joy:
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba alavan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamız ile aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD ​

0 Likes