cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy note 10 s pen bağlantı hatası

(Topic created on: 01-30-2023 04:10 PM)
171 Views
hubrush
Beginner Level 5
Options
Galaxy Note

Galaxy Note 10 Plus kullanıyorum son yazılım güncellemesi yaptıktan sonra cihazımın kalemi çalışmıyor. Kalem şarj yüzdesi sabit durmuyor devamlı hareket halinde , kalem takılı haldeyken bağlantı kesildi uyarısı veriyor,kalemi çıkardığımda da bağlantı kesiliyor takıyorum bağlanmıyor devamlı bildirim paneline bağlantı kesildi bildirimi geliyor kalem işlevlerini kaybetmiş durumda.Telefonumu fabrika ayarlarına dahi döndürmen söyledi ve fabrika ayarlarına döndürdüm tamamen zaman ve veri kaybıydı yine olmadı, bu telefonu kalemi olduğu için tercih ediyorum kalemi çalışmadıktan sonra cihaz benim için anlamsız kalıyor . Bu sorunun çözülmesini talep ediyorum , acilen kalem sorununun çözülmesi gerekiyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba hubrush,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa, cihazınızın incelenmesi için Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
f1e9s1
Active Level 3
Galaxy Note
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
0 Likes
Galaxy Note
Uygulamalara gidip S Pen şeklinde aratıp verisini silin,eger çıkmazsa işaretledim yere tıklayıp Sistem uygulamalarını göster diyerek aratın.Screenshot_20230130_163816_1000028696_1675085896.jpg
0 Likes
Galaxy Note
Sorun düzelmezse cihazı sıfırlayın.Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
0 Likes
hubrush
Beginner Level 5
Galaxy Note
Çok Teşekkür ederim, deneyeceğim umarım düzelir.
aksi halde bir daha samsung yanına bile uğramayacağım.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba hubrush,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa, cihazınızın incelenmesi için Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes