cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Note 9 için hava durumu hala problemli

(Topic created on: 02-26-2020 02:34 PM)
245 Views
sukru
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Samsung geçen hafta icinde gönderdiği note9 için güncellemeyi, bir önce gönderdiği ve hava durumunu bozan güncellemeyi düzelteceğini düşünerek heyecanla yükledim ama sonuç yine hüsran, yine başarısızlık. Sanırım, artık kullanıcılarına göre değil, kendi keyiflerine göre güncelleme gönderiyorlar. Son güncelleme ile daha önce bozdukları hava durumu uygulamasını düzelttiklerini düşünmüştüm ama maalesef, hiçbir işe yaramayan bir güncelleme ile karşı karsiya kaldık. Artık Samsung ne yapmaya çalışıyor bilemiyoruz, güvenim de kalmadı. Zaten nasıl kalsın ki? Düzgün uygulamaları bozan ve düzeltmeyen hangi markaya güven devam edebilir? Daha bir çok hatayı yazabilirim ama onlara alıştık ! Yazık sana Samsung! Düzgün çalışan bir uygulamayı boz ve düzelteme. Sana daha söyleyecek bir şeyim kalmadı. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba sukru,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
HALİL123
Active Level 6
Galaxy Note
note 9 un guncel surumu android 9 mu android 10 mu
0 Likes
sukru
Active Level 3
Galaxy Note
android 10
0 Likes
Galaxy Note
evet katılıyorum ve bir cok hata hele kullanmasan bile önüne gecilemeyen pil tüketimi vs vs
0 Likes
sukru
Active Level 3
Galaxy Note
hadi pil tuketimi neyse diyeceğim ,dememek gerekse bile ama çalışan uygulamaları bozmak sonra da bunu düzelt demek ne demek acınası bir durum
0 Likes
HALİL123
Active Level 6
Galaxy Note
guncel isletim sistemi android 9 diyor note 9 icin guncelmiyiz.com da o sebeble sordum.Ama yayinlanma tarihinde 16 ocak diyor anlayamadim
sukru
Active Level 3
Galaxy Note
cihaz bilgilerinde 10 diyor
0 Likes
HALİL123
Active Level 6
Galaxy Note
o zaman dediginiz gibidir tesekkurler 😃
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba sukru,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes