cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Note 9 daha ne kadar yazılım güncellemeleri almaya devam edecek?

(Topic created on: 04-07-2022 01:05 AM)
198 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy Note

Birçok Galaxy Note hayranı için Galaxy Note 9 , dizide şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi cihazlardan biri olmaya devam ediyor. Birçoğu hala çeşitli nedenlerle Galaxy Note 9'a takılıyor ve bunlardan biri, Samsung bir süre önce büyük işletim sistemi güncellemelerini yayınlamayı bırakmış olsa bile, telefonun hala düzenli güvenlik güncellemeleri almaya devam etmesi gerçeğidir .

 
Şu anda, Galaxy Note 9 çoğu pazarda üç ayda bir güvenlik güncellemeleri alıyor, bu da 2018'de piyasaya sürülen bir telefon için harika. Peki bu ne kadar sürecek ve Galaxy Note 9 ne zaman güncelleme almayı tamamen durduracak?
 
Galaxy Note 9 güncellemelerinin 2022'nin ikinci yarısında durmasını bekleyin
 
Son zamanlarda, Samsung, iki telefon piyasada dört yılı tamamladığı için Galaxy S9 ve S9+ için güncelleme desteğini çekti ve Galaxy Note 9 için, bu yıl dördüncü doğum gününü tamamladıktan kısa bir süre sonra gerçekleşmesi muhtemel. Kesin olmanın bir yolu yok, ancak Samsung'u bekleyebiliriz desteği en geç Ekim ayına kadar bırakmak.
Daha sonra kritik bir güvenlik açığının keşfedilip keşfedilmediğine bağlı olarak, resmi destek süresi sona erdikten sonra bile Galaxy Note 9 için bir veya iki güncelleme yayınlanabilir. Ancak cihaza sahipseniz, 2022'nin son çeyreğinde cihazla ilgili herhangi bir güncelleme bildirimi görmemeyi bekleyin.
2 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
Bonus

Güncel yeni sürüm
👇
TR : Samsung Cihaz güvenliği (Android8+) 7.2.07

ING: Samsung Device security (Android8+) 7.2.07