cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Note 8'de yolun sonu göründü

(Topic created on: 10-06-2021 02:14 PM)
344 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy Note

NoteFe' den sonra sıra Note8'e geldi Samsung bundan sonra Galaxy Note 8 güncellemesi yayınlamayacak

 
Galaxy Note 8 Samsung için çok önemli bir cihaz oldu. Müşterilere Samsung'un Galaxy Note serisinin güvenli olduğuna dair güvence vermesi gerekiyordu. Samsung bu cihazla kanıtlamak için bir noktaya sahipti. Galaxy Note serisinin burada kalacağına dair bir mesaj gönderdi.
 
Galaxy Note 8 artık güncelleme almayacak
Galaxy Note 8, 2017 yılında piyasaya sürüldü. Harika özelliklere ve yenilenmiş bir tasarıma sahipti. Yakışıklı, bu trend daha yeni başladığında çift kameraya sahipti. Samsung'un amiral gemileri için bir yön değişikliğinin sinyalini verdi. Ondan sonra gelen modeller gitgide daha iyi hale geldi.
 
Samsung, cihaz için yalnızca iki büyük Android işletim sistemi yükseltmesi yayınladı. Üç Android yükseltmesi alan Samsung cihazları listesinde değildi. Sonuç olarak, Galaxy Note 8 , Android 10 One UI 2.0 güncellemesini almadı.
 
Şirket, cihaz için dört yıllık güvenlik güncellemeleri sağladı. El cihazı daha önce her ay bir güvenlik güncellemesi aldı. Galaxy Note 8'in aylık güncelleme programından üç ayda bire çıkarılması yalnızca geçen yıl Ekim ayındaydı.
 
O zamandan beri, Galaxy Note 8 her üç ayda bir güvenlik güncellemesi aldı. Ağustos 2021'de aldığı son güncelleme, aldığı son güncelleme olacak. Samsung, Galaxy Note 8'i güvenlik güncelleme programından tamamen çıkardı. Bu alışkanlık ileriye başka güncellemesi olsun.
 
Galaxy Note 8 zamanına sadakatle hizmet etti. Dört yıllık güvenlik güncellemeleri sağladığı için Samsung'a teşekkür ederiz. Pek çok OEM bunu yapmaz. Galaxy Note serisinin geleceği bir sır olarak kalsa da şimdi geleceğe bakmanın zamanı geldi .
 
Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri
 
Dün Alfatürk Arkadaşımız Ekim ayı güncelleme programında'da paylaşmıştı GalaxyNote8'in listeden çıkarıldığını bugünde Sammobile'den elveda açıklaması yapıldı 
 
Kullandığım güzel cihaz aslında sadece gerektiği zaman güvenlik güncelleme alabilir diye düşünüyorum.
 
 
14 Comments
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy Note
Yine bir haksızlık daha🤦‍♂️
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
Kötü oldu ya
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy Note
Haklısın:(
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
Yok daha güvenlik güncellemesi alır ara ara , listeden çıktı ama daha alır
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
Bende öyle düşünüyorum
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy Note
Aga be en sevdiğim note serisi cihazdı:((( sevdiğim bir note cihazın güncelleme desteğinin kesileceğini duyunca açıkçası üzüldüm:((( Allah note serisine uzun ömürler versin..
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
😅😅
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy Note
nE
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
Allah Note serisine uzun ömürler versin dedin ona güldüm 😁 Amîn