cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Note 8'de yolun sonu göründü

(Topic created on: 10-06-2021 03:28 PM)
42 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy Note

NoteFe' den sonra sıra Note8'e geldi Samsung bundan sonra Galaxy Note 8 güncellemesi yayınlamayacak

Galaxy Note 8 Samsung için çok önemli bir cihaz oldu. Müşterilere Samsung'un Galaxy Note serisinin güvenli olduğuna dair güvence vermesi gerekiyordu. Samsung bu cihazla kanıtlamak için bir noktaya sahipti. Galaxy Note serisinin burada kalacağına dair bir mesaj gönderdi.

Galaxy Note 8 artık güncelleme almayacak
Galaxy Note 8, 2017 yılında piyasaya sürüldü. Harika özelliklere ve yenilenmiş bir tasarıma sahipti. Yakışıklı, bu trend daha yeni başladığında çift kameraya sahipti. Samsung'un amiral gemileri için bir yön değişikliğinin sinyalini verdi. Ondan sonra gelen modeller gitgide daha iyi hale geldi.

Samsung, cihaz için yalnızca iki büyük Android işletim sistemi yükseltmesi yayınladı. Üç Android yükseltmesi alan Samsung cihazları listesinde değildi. Sonuç olarak, Galaxy Note 8 , Android 10 One UI 2.0 güncellemesini almadı.

Şirket, cihaz için dört yıllık güvenlik güncellemeleri sağladı. El cihazı daha önce her ay bir güvenlik güncellemesi aldı. Galaxy Note 8'in aylık güncelleme programından üç ayda bire çıkarılması yalnızca geçen yıl Ekim ayındaydı.

O zamandan beri, Galaxy Note 8 her üç ayda bir güvenlik güncellemesi aldı. Ağustos 2021'de aldığı son güncelleme, aldığı son güncelleme olacak. Samsung, Galaxy Note 8'i güvenlik güncelleme programından tamamen çıkardı. Bu alışkanlık ileriye başka güncellemesi olsun.

Galaxy Note 8 zamanına sadakatle hizmet etti. Dört yıllık güvenlik güncellemeleri sağladığı için Samsung'a teşekkür ederiz. Pek çok OEM bunu yapmaz. Galaxy Note serisinin geleceği bir sır olarak kalsa da şimdi geleceğe bakmanın zamanı geldi .

Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri

Dün Alfatürk Arkadaşımız Ekim ayı güncelleme programında'da paylaşmıştı GalaxyNote8'in listeden çıkarıldığını bugünde Sammobile'den elveda açıklaması yapıldı 

Kullandığım güzel cihaz aslında sadece gerektiği zaman güvenlik güncelleme alabilir diye düşünüyorum.

14 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy Note
Dedim çünkü en sevdiğim seri
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
Evet bende seviyorum yazık oldu tarihten siliniyor Note Serileri yavaş yavaş
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy Note
Aynen ya... Bir da Samsung'a göre en özel seri.... İnanması güç ama gerçek😣😣😣 ağlıcam cidden lütfen konuyu kapatalım...
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy Note
Keşke listeden atılmasaydı. Haksızlık oldu. Mükemmel bir cihazdı Note8.😔
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy Note
😔😔😔