cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Note 4

(Topic created on: 11-24-2020 05:04 PM)
314 Views
AlperA10s
Active Level 9
Options
Galaxy Note

Şuan size Galaxy Note 4 verseler kullanır mısınız? Yazılım ve model olarak çook eski fakat hala hatrı sayılır bir donanıma sahip. 

13 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Note
Eskiden Note 4 te Note Edge(Note 4 edge) de kullanmistim.
Simdi S9+ dan note 4 e geçmek zor olur fâkat cihazlar çok iyi severek kullaniyordum
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy Note
samsungun efsane telefonları
OnurT
Active Level 8
Galaxy Note
Kullanırım
Galaxy Note
maalesef kullanmam yazilim cok eski kalemi olsa bile güzel ama eski tasarim donanimda guzel ama be şimdiki telefonumdan gayet memnunum.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Note
Ben Note 3 kullanmıştım Onun da donanımı efsaneydi, zaten Note4ün alt versiyonu Ama yazılımdan dolayı tercih etmem
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy Note
Şuan donanım olarak birçok modelden çok üstün ancak bende yazılımdan dolayı almam.
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Güncelleme alsaydı eğer kullanırdım, eski telefonlar daha sağlam. Ne varsa eskilerde var.
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy Note
Babamın S5 i var, Bi ara telefonları çok zorlayan oyunlar falan yükleyip sildim, 5 yıldır çalışıyor. Sadece batarya değiştirdik, onun dışında tek bir arıza yapmadı. Ne varsa eskilerde var..
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Aynen. Benim Galaxy On7'nin hafızası küçüktü, giriş seviyesi bir telefondu ama hem tasarım hem de kalite anlamında çok iyiydi. Telefonu kılıfsız kullandım, bir tek çizik bile yok. **bleep** da aldığım ilk günden beri kılıflı kullanıyorum, kılıfta çiziliyor, ekranın sol ve üst kenarları sarardı. Yani eski telefonda servislik hiçbir şey olmadı ama **bleep** ne ararsan var, üstelik telefona gözüm gibi baktığım halde.