cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Note 20, yeni güncelleme ile Gelişmiş gece portre moduna kavuştu

(Topic created on: 06-01-2022 11:29 AM)
428 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy Note

Samsung , Avrupa'da Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra akıllı telefonlar için yeni bir yazılım güncellemesi sunuyor . Güncelleme, Mayıs 2022 güvenlik yamasının bir parçası olarak sistem güvenliği ve kararlılığı için iyileştirmeler yükler ve ayrıca yeni bir kamera özelliği ekler.

Değişiklik günlüğüne göre, Samsung Galaxy Note 20 serisi, Galaxy S22'nin kullanıcıların düşük ışıklı ortamlarda parlak portreler çekmesine olanak tanıyan Gelişmiş Gece Portresi moduna sahip. Hava karanlıkken ön lensin yanı sıra arkadan da fotoğraf çekebilirsiniz.

Aynı zamanda güncelleme günlüğü, Galaxy Giyilebilir, PENUP, Samsung Notes, Samsung Health, SmartThings, Samsung Üyeleri, Smart Switch, Hesap Makinesi ve Ses kaydedici gibi 9 stok uygulaması güncellemesinden de bahseder.

Bunların yanı sıra güncelleme, Samsung ve Google'dan 7 Kritik, 23 Yüksek ve 3 Orta düzey CVE dahil olmak üzere gizlilik ve güvenlikle ilgili çeşitli sorunları ve açıkları düzeltir. Bu güvenlik açıkları Hava Durumu uygulaması, Galaxy Temaları, Kurulum Sihirbazı ve diğerleriyle ilgilidir.

Belirtildiği gibi, Samsung Galaxy Note 20 Gelişmiş Gece Portresi modu şu anda Avrupa pazarlarında piyasaya sürüldü. Ancak önümüzdeki günlerde veya haftalarda çok yakında diğer kullanıcılara ulaşacak.

Şu andan itibaren, yeni güncellemeyi sırasıyla Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra için One UI derleme sürümü N981BXXU4FVE7 ve N986BXXU4FVE7 aracılığıyla tanımlayabilirsiniz. Bu güncelleme 1,6 GB'lık bir paket boyutu taşır

image

2 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Note
Bilgilendirme için teşekkür ederim dostum aynı güncelleme s20 ultrayada geldi gece modu uzun pozlama gibi 30 saniyeye varan zamanlama yapılabiliyor ışık koşullarında ve görseller gerçekten ben beğendim arkadaşlarda hayırlı olsun insallah 😊 🤗
RecepF
Expert Level 5
Galaxy Note
Rica ederim dostum hayırlı olsun inşallah kullanıcı arkadaşlara bendende 🤗