iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Galaxy Note 10 Lite batarya sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 03-29-2021 08:03 PM)
dayii78
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy Note

Öncelikle herkese merhaba, 2 gün önce Galaxy Note 10 Lite satın aldım. Batarya performansından hiç memnun değilim. Oyun oynamama rağmen ekran süresi olarak 3.5 saatte şarj %27 seviyelerine geldi. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

7 Yorum
s12rfg
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy Note
Git iade et derim sana
0 Övgü Puanı
BurakU
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy Note
Cihazı sıfırlamaya ve bir süre batarya kalibre etmeyi deneyebilirsin
0 Övgü Puanı
dayii78
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy Note
iade yerine servise gönderelim falan diyecekler, batarya ölçümü için onuda bekleyemem hocam
0 Övgü Puanı
s12rfg
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy Note
Ne servisi dostum 2 günlük telefon bunu yapıyorsa iade et gitsin
0 Övgü Puanı
dayii78
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy Note
haklısın aynı sıkıntı devam ederse iade yoluna başcurucam
0 Övgü Puanı
s12rfg
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy Note
Yol yakınken götürün bence bakın bu telefon daha iki günlük gidin verin durumu anlatın
0 Övgü Puanı
Çözüm
Bordo
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy Note

Merhaba dayii78,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, 

incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Övgü Puanı