cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Note 10 Lite batarya sorunu

(Topic created on: 03-29-2021 05:10 PM)
203 Views
dayii78
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Öncelikle herkese merhaba, 2 gün önce Galaxy Note 10 Lite satın aldım. Batarya performansından hiç memnun değilim. Oyun oynamama rağmen ekran süresi olarak 3.5 saatte şarj %27 seviyelerine geldi. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

7 Comments
s12rfg
Active Level 9
Galaxy Note
Git iade et derim sana
0 Likes
BurakU
Active Level 4
Galaxy Note
Cihazı sıfırlamaya ve bir süre batarya kalibre etmeyi deneyebilirsin
0 Likes
dayii78
Beginner Level 2
Galaxy Note
iade yerine servise gönderelim falan diyecekler, batarya ölçümü için onuda bekleyemem hocam
0 Likes
s12rfg
Active Level 9
Galaxy Note
Ne servisi dostum 2 günlük telefon bunu yapıyorsa iade et gitsin
0 Likes
dayii78
Beginner Level 2
Galaxy Note
haklısın aynı sıkıntı devam ederse iade yoluna başcurucam
0 Likes
s12rfg
Active Level 9
Galaxy Note
Yol yakınken götürün bence bakın bu telefon daha iki günlük gidin verin durumu anlatın
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba dayii78,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, 

incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes