cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran çatlaması

(Topic created on: 02-01-2023 03:55 PM)
89 Views
Onural
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Arkadaşlar merhaba az önce Note 10 cihazımı düşürünce ekranın sağ alt kısmı çatladı. Samsung servisinde sadece ön cam değişimi var mı ekranın komple değişmesi çok pahalı çünkü. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi

12 Comments
Onural
Active Level 3
Galaxy Note
Hayır garantisini yok
Galaxy Note
Darbeyi ilk nerden aldi? muhtemelen bombe kivrim kenardan.Note8ide kivrim sol orta kenardan darbe aldi gökkuşağı renklerde çizik renkler var
0 Likes
Onural
Active Level 3
Galaxy Note
Bombe kıvrım kenarın başlangıç kısmından almış sağ alt kenardan renkle ilgili bi sorun yok
0 Likes
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy Note
Para ile değişim oluyor maliyeti 1000 lira civarında dır.
Onural
Active Level 3
Galaxy Note
1000 tl ise fiyatı çok iyi samsungun sitesinde note 10 icin 3.5k yazıyordu
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy Note
Note serisinin ekran değişim fiyatı düşmesi gerekirdi bu işte yanlışlıkmı var acaba?
Onural
Active Level 3
Galaxy Note
Bilmiyorum ama kendi sitesinde 3580 tl yazıyor çatlak cok büyük veya kullanıma engel olmadığı için değiştirmeyi pek düşünmüyorum fiyat çok pahalı
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy Note
Değiştirme olursa yarısı devlete vergiye gidiyor para ama telefonculara bir gösterin siz
Galaxy Note
Hayir kardeşim ust ekran tek degistirmiyorlar kasa ve ekran birlikte degişiyor ve eski ekran size teslim ediliyor yaparsaniz şayet ekraninizi bi telefoncudan ust ekran degisimi yaptirip ekrani 2 ci el sayfasinda satin daha az maliyetli olur a52 camim kirildi serviste kasayla beraber degistirilip yapildi eski ekranimi bana teslim ettiler disarda telefoncudan 250 tl verip ust ekrani degisitirip 1000 tlye sattim 2 ci el sayfasindan kirik sekilde az para eder ama yapip satarsan fazla zarara girmis olmazsin