cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Clear View bildirimleri

(Topic created on: 05-03-2020 06:27 PM)
172 Views
KemalD
Beginner Level 4
Options
Galaxy Note

Merhaba,

Note 10 plus cihazımla kullanmakta olduğum Clear View kılıfla ilgili bir sorum var.
Kılıfın kapağı kapalı iken Viber mesajı geldiğinde, kılıfın kenarındaki şerit kendiliğinden aydınlanıyor ve Viber sembolü görülüyor. 
Ancak Whatsapp'tan mesaj geldiğinde şeritte kendiliğinden bir aydınlanma olmuyor. Kapağı açınca bildirim görülüyor. Viber'daki gibi yapılması mümkün müdür acaba? 
Cihazda Always on display kapalı. Onunla bir ilgisi olabilir mi? 
Fikir verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler... 
5 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy Note
Viber ile anlaşmalı veya uyumlu olabilir
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy Note
Merhaba
Note 10 plus cihazında whatsapp için edge aydınlatması seçili olmayabilir. Bunu açmak için AYARLAR》EKRAN》EDGE EKRANI》EDGE AYDINLATMASI》SEÇİLİ UYGULAMALAR gel burdan edge aydınlatmasının hangi uygulamalarda çalışmasını istiyorsan onu seç. Bu işlemleri yaptıysan olacaktır.
Not:İstersen AYARLAR》EKRAN》EDGE EKRANI》EDGE AYDINLATMASI buraya gelip aydınlatma tarzı na gelip nasıl stil istiyorsan onu ayarlayabilirsin.
yardımcı olduysam ne mutlu bana. İyi günler.

İŞE YARARSA ÇÖZÜM OLARAK İŞARETLERSEN SEVİNİRİM.
KemalD
Beginner Level 4
Galaxy Note
Öncelikle yardımın için çok teşekkür ederim. Ancak, şimdi denedim, yine olmadı. Belki de bir üstte yazan arkadaşın dediği gibi uygulamadan kaynaklı bir uyumsuzluk vardır.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy Note
Olabilir
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba KemalD,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD