cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bixby ne zaman Turkce olacak

(Topic created on: 09-24-2020 12:50 AM)
5318 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy Note

Bukadar duyarsızlık olmaz Neden tarih vermiyor sunuz hep aynı cevap çalışmalar sürüyor diyorsunuz somut bir cevap vermiyorsunuz  bu sebebten samsung asla birdaha almam NOT:Anket yapın bixby konusunda bixbye Turkce tam destek getirmediyiniz için nekadar çok müşteri kaybettiyinizi görürsünüz 

10 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Note
malesef çalısıyoruz diyorlar ama bur gelisme yok
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Hep aynı cvp iphone almadıgıma çok pişmanım samsung temsilcisi nin bixbye yakın zamanda guncelleme gelecek yalanına kandım bu son inanışım samsunga asla güvenmiyorum artık
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Note
kesinlikle katılıyorum
bizde samsung kullanicisiyiz
burda koskoca turkiyedeki herkes türkçe isterken samsung turkiye anca calisiyor diyor baska bir sey demiyor
sonra bizden anlayis ve sabir bekliyor
samsung s voice ye turkce destegi gekecektir yilardir test ediliyordu sozde
aonunda s voice desteği kalkti haziran ayinda ve s voiceye turkce gelmeden kapandi
bixby de öyle olmaz inşallah
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
yalan rüzgarı ben birdaha zeten kesinlikle samsung almam
invoker
Active Level 6
Galaxy Note
samsung bixby'den vazgeçti, yakında sadece Google asistan ile yola devam edicek tüm yabancı kaynaklarda görebilirsiniz haberi
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
saat aldık saat çöp ozaman samsung saate gogole asistan kurulmuyor okadar para ver asistansız kullan
usaingold
Active Level 6
Galaxy Note
Merhabalar durumu özetleyeyim. Zamanında S Voice varken türkçe dil desteği gelecekti hatta ufaktan çalışmalar alt yapı hazırlıkları derken S Voice nin siri karşısında işe yaramaz kalmasıyla proje sonlandırıldı ki zaten S Voice bir yapay zeka değil siriyle baş edemez. samsungda siriye karşılık bixby çıkardı oda ilk çıktığı zaman işe pek yaramıyordu fakat şu an gayet kullanışlı bir asistan şahsen kendisiyle ingilizce konuşarak anlaşıyorum ama türkçe dil desteğide yakında gelecektir. Şöyle düşün, samsung kullanıcılarının kaçında bixby var ? iPhone 4s mi 5s mi hatırlayamadım kaç yıllık telefonlarda siri var, bixby kullanıcıları hala çok az zamanla türkçe dil desteğide gelecektir veya arkadaşın dediği gibi kesin resmi bir şekilde açıklanmasada google ile iş birliği yapılabilir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
yanılıp samsung saat aldım .gogole asistan bile yüklenmiyor samsung birtek ekran da iyi gerisi boş
atakanpala91
Active Level 1
Galaxy Note

Türkçe dil desteğinin gelmemesi çok sıkıcı bir hal aldı

Watch 3 telefonada google asistan yüklenmiyor
hem bixby e mecbur bırakıyorsunuz hemde türkçe koyamıyorsunux