cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bixby Türkçe Dil Desteği 🤔

(Topic created on: 11-07-2022 11:35 AM)
216 Views
Morkoç
Active Level 4
Options
Galaxy Note

Acaba Samsung uzun yıllardır pazarında olduğu Türkiye'ye ne zaman ❝Türkçe Dil Desteği❞ verecek

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Morkoç,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy Note
Çok merakla bekliyorum neden gelmiyor onuda bilmiyorum o kadar samsung kullanıcısı var çok ayıp ediyorlar
Morkoç
Active Level 4
Galaxy Note
Bu kadar zor bişey olmamalı yıllardır çalışma yapıyorlar sözde sanki atomu parçalıyorlar burdan bizim ülkeyi pek önemsemediklerini anlıyorum. Yakışmıyor sana Samsung haberin ola (:
_Fırat_
Active Level 8
Galaxy Note
Verilecek olsa bu kadar zaman verilirdi. Boşuna beklemeyin demek ki vermeyi düşünmüyorlar ki ben bu konuda bi çalışma olduğuna da inanmıyorum.
Morkoç
Active Level 4
Galaxy Note
Her müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda çalışmalar devam ediyor deyip geçiştiriyorlar. Eğer bu ülkede ürün satıyorsan azcık saygın olsun samsung bi zahmet artık getir şu dil desteğini ..
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Morkoç,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD