cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Batarya değişimi sonrası telefonun arka kısmında renk atması

(Topic created on: 02-27-2023 07:54 PM)
118 Views
Bulpil2
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Merhaba, bugün telefonumu batarya değişimi için servise bıraktım. Burada batarya değiştirirken arkasında renk değişimi olabilir dediler. Ben de nasıl bir değişim dedim oradaki hanımefendi de kapağın 4 köşesine ısı uygulanır ve küçük yuvarlak halinde gümüş renk olabilir dedi kabul ediyor musunuz dedi evet dedi. Ancak sağ kenarının çok koyu renk ve büyük bir alanının rengi gitmiş. Sorunca evet zaten böyle oluyor dediler ,notlar kısmında da renk atması riski kabul edildi yazıyor. Bana bahsedilen risk bu şekilde değildi. Aynısını veya benzerini yaşayan oldu mu? 

image

image

33 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
Keske serviste deseydiniz ordaki yetkilere deyistirirlerdi onlardan kaynakli sa
0 Likes
Bulpil2
Active Level 3
Galaxy Note
Söyledim yoo normal bu böyle oluyor zaten dediler. Ben de dedim ki bana bu şekilde söylenmedi bu baya kötü olmuş farkında mısınız dedim. O da evet hep böyle oluyor zaten dedi.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Ne kadar saçma bir savunma yapmışlar. Öyle şey mi olur?
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
Bolgrnizte baska servis varsa diyerine gidin soyleyin durumu bakalim onlar ne diyecekler
0 Likes
Bulpil2
Active Level 3
Galaxy Note
Maalesef yok bu bölgede başka
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Acaba telefonu bu hâle getirmek için nasıl bir çaba sarf etmişler? Çok kötü! Geçmiş olsun. Telefonu ısıtarak açmak devri de bir türlü bitmedi, saçma sapan işler!
Bulpil2
Active Level 3
Galaxy Note
Ben de kesinlikle aynısını düşünüyorum. Çok teşekkürler. Bu konuda sizce yapabileceğim bir şey var mıdır? Özellikle düzgün yapılsın diye Samsung'un yetkili servisine gittim.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Bu gibi durumlarda en iyisi cihazı tutanak ile alıp Hakem Heyeti'ne gitmektir. Siz isterseniz Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurun. Durumu incelemeleri mümkündür. Olmazsa şikayetvar.com'a da şikâyet yazısı yazabilirsiniz.
0 Likes
Bulpil2
Active Level 3
Galaxy Note
Tamam çok teşekkür ederim böyle yapayım
0 Likes