cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

4.1 güncelleme

(Topic created on: 03-21-2022 11:42 PM)
63 Views
Uurelgn
Active Level 4
Options
Galaxy Note

Güncelleme ne zaman gelecek 4.1 olan bilgisi olan var mı note 20 ultra kamerasından memnun değilim güncelleme gelincede aynı olursa satıcam ! 

7 Comments
ssmdmr08
Active Level 5
Galaxy Note
ben memnunum ama tabi sizi memnun etmeyen noktaları bilmek isterim..
0 Likes
Uurelgn
Active Level 4
Galaxy Note
İnanın s20FE sattığıma ve ayrıca arkadaşımın gazına gelip note 20 ultra aldığıma çok pişmanım kamerası benim için hüsran , resim çekmeye bayılıyorum hemde çok , ama beni cezbetmedi ben telefonda sadece WhatsApp Instagram vs vs kullanmıyorum cihazın tüm özellikleri kullanmayı seviyorum ama memnun kalmadım şimdi güncellemeyi bekliyorum note 20 ultra yı alalı 1 hafta oldu :( pişamanım
ssmdmr08
Active Level 5
Galaxy Note
benim cihazımda kamera kullanırken sadece ısınma sorunu yaşıyorum. bende bu sebeple gelecek güncellemeyi bekliyorum.
artvinli0841
Active Level 5
Galaxy Note
Güncelleme bekleyin
0 Likes
artvinli0841
Active Level 5
Galaxy Note
Bizde bekliyoruz biraz sabır 🙂😊 alacam tabi
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
S21 ailesi bugun aldi belki nisanda gele bilir
Galaxy Note
Gaza gelinip alınacak son cihaz. Note 20 ultra mükemmel cihaz hele selfie kamerası beni benden alıyor. Ama exynos 990 yüzünden cihaz alınacak cinsten değil. Keşke bir şekilde snapdragonlu sürümü elde etmeye çalışsaydınız. Veya benim size en güzel tavsiyem eskimeden satın ve s 21 ultra veya s22 plus , ultra modellerine bakın. Exynos 990 lı cihaz alınmayacağı artık kanıtlandı galiba alanların yarısı memnun değil.