Original topic:

מגן מסך מקורי של נוט 20 אולטרה

(Topic created on: 08-29-2021 05:45 PM)
222 Views
arix10
Active Level 3
Options
Galaxy Note

היי,

הנוט 20 אולטרה שברשותי מגיע עם מגן מסך, ברצוני לקנות מגן מסך בדיוק כמו זה שבא עם המכשיר, זה מגן פשוט אבל מצויין, מנסיון שלי ממגיני מסך מסילקון שמוכרים בחניות הם מגינים לא טובים, או שהם עבים ומפריעים לתצוגה או שהם דקים ונשרטים בקלות והשריטות לא מתרפאות  (NANO) כפי שמבטיחים, לכן אני מחפש מגן שיהיה בדיוק כמו המגן שהמכשיר מגיעה, המגן שברשותי עדיין טוב (יש מעט שריטות קטנות) אבל אני מתכונן לבאות :)

13 Comments
arielbm
Active Level 9
Galaxy Note
לי אישית יש A71 והמגן שבא איתו היה ממש גרוע אז הזמנתי מגן זכוכית ב-5 שקל מחול והוא היה יותר טוב.
0 Likes
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy Note
לא חושב אפשר לקנות מגן מסך כמו שמגיע מהמפעל וגם לא ממליץ
0 Likes
arix10
Active Level 3
Galaxy Note

מגן זכוכית אכן זה הפתרון הטוב ביותר, בניגוד ל A71 , לנוט 20 אולטרה יש ממסך עגול ומגן זכוכית טוב בדרך כלל בא רק עם דבק UV , היה לי לפני זה S20 אולטרה והמכשיר נדפק לי בגלל שחדר דבק UV דרך הרמקול למעלה , שניסיתי לנקות את הדבק בעדינות אז חדר דבק גם מתחת למסך, בקיצור נדפק המסך, אני לדבק UV לא מתקרב יותר ! , לכן אני רוצה לרכוש מגן כמו זה שהמכשיר בא איתו...מגן פשוט ומצויין !!

0 Likes
NoamMeir
Expert Level 5
Galaxy Note
מגן זכוכית הוא הכי טוב אם תשאל אותי, וממש לא צריך להשתמש בדבק שמגיע איתו. המכשיר מגיע עם מדבקה כזו שבקושי מגנה על המכשיר, לא ממליץ על הדבר.
0 Likes
Meni_Viner
Active Level 5
Galaxy Note
אני עכשיו עם מגן זכוכית שהדבקתי אותו עם אולטרה סגול בדבק UV

וזה המגן מסך הכי גרוע שהיה לי בטלפון אי פעם!

קצת מים והדבק נוזל החוצא
וכמו שאמרת, זה מכסה את הרמקול העליון
בקיצור גרוע לא ממליץ
0 Likes
Meni_Viner
Active Level 5
Galaxy Note
הא ושכחתי לכתוב שזה עלה די יקר
ושהוא גם נסדק ונשבר מאוד מהר
0 Likes
Avichai
Expert Level 4
Galaxy Note
יש מגיני סיליקון עבים ואיכותים, רק שהמחיר גם בהתאם...
0 Likes
Avichai
Expert Level 4
Galaxy Note
"Puregear" המגן מסך של החברה הזו מעולה, מניסיון...היה לי בגלקסי s8 כמעט שנתיים ללא פגם (עד שאחיינית שלי הורידה אותו בלי ששמתי לב חחחח😅)
0 Likes
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy Note
חברה מוכרת
0 Likes