cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

şebeke sorunu

(Topic created on: 01-24-2020 06:01 PM)
123 Views
elvis1234
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Merhaba arkadaşlar note 8 telefonumda şebeke sorunu yaşıyorum.sinyal kuvvetli ise sorun olmuyor ama şebekenin birazcık az olduğu yerlerde telefon çekmiyor.Bilgisi olan var mi paylasabilirmisiniz

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba elvis1234,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Belirttiğiniz gibi şebeke sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı)" seçilmelidir.

Şebekenin hala cevap vermemesi halinde, farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa, işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa lütfen en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.
Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz. https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Galaxy Note
operatörün sinyal gücü yetmiyordur istasyon yeteri kadar sinyal veriyormu
elvis1234
Beginner Level 2
Galaxy Note
başka telefon kullanan arkadaşlar çok sorun yasamiyor.genelde benimkinde oluyor
0 Likes
Bogicik
Active Level 6
Galaxy Note
Android Pie ile birlikte gelen bir sürü sorun mevcut bunlardan biri yaşadığınız sorun bende bunun dışında görüntülü görüşmelerde kulaklık takmadigim zaman karşı tarafa sesimi duyuramıyorum
0 Likes
elvis1234
Beginner Level 2
Galaxy Note
evet kesinlikle bi sürü sorun veriyor malesef
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba elvis1234,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Belirttiğiniz gibi şebeke sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı)" seçilmelidir.

Şebekenin hala cevap vermemesi halinde, farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa, işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa lütfen en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.
Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz. https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
ridatoprak
Active Level 3
Galaxy Note
kesinlikle operatörlerden kaynaklanıyor
0 Likes