cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şebeke Problemi

(Topic created on: 01-13-2023 09:40 PM)
168 Views
BurakCihan
Active Level 2
Options
Galaxy Note

Telefon ile görüşürken interneti kullanamıyorum interneti kullanırken telefonunla görüşemiyorum bu durum 6 aydan beri bitmedi ve kullandığım operatör operatör hakkında Şebeke Problemi yaşıyorum internetim çekmiyor bu durumda ne yapmam gerekiyor.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy Note
O zaman başka bir hat kullanmanızı tavsiye ederim.Turkcell kullanırken h+'da bile arama sırasında internet hızlı bir şekilde kullanabiliyorken,vodafonda olmuyor,turktelekomda biraz yavasta olsa giriyor.

View solution in context

Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy Note
Operator kaynakli bir sorun. Operatorunle gorusmelisin. Sorun yoksa derlerse ahmetin önerdigi islemleri yapabilirsin.

View solution in context

6 Comments
Galaxy Note
4,5 g kapalıyken arama sırasında internet kullanılmıyor.Sadece Turkcell'de kullanılabiliyor malesef.Vıdafone ve Turk telekom şebekenin iyi çektiği yerlerde interneti kullandırtıyor.4,5g'yi acarak kullanın.
BurakCihan
Active Level 2
Galaxy Note
Zaten açık 5 dk önce bu problemi yaşadım.
Solution
Galaxy Note
O zaman başka bir hat kullanmanızı tavsiye ederim.Turkcell kullanırken h+'da bile arama sırasında internet hızlı bir şekilde kullanabiliyorken,vodafonda olmuyor,turktelekomda biraz yavasta olsa giriyor.
BurakCihan
Active Level 2
Galaxy Note
4.5 derken neyden bahsediyosun
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Merhaba. Ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> ağ ayarlarına sıfırla.
Menüsel işlemlerini yapmanıza rağmen sorununuz düzelmez ise cihazınızın kontrol edilmesi için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp bu konu hakkında uzaktan erişim talebi oluşturmanızı tavsiye ederim. 4447711
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy Note
Operator kaynakli bir sorun. Operatorunle gorusmelisin. Sorun yoksa derlerse ahmetin önerdigi islemleri yapabilirsin.