cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj

(Topic created on: 10-25-2020 09:08 PM)
261 Views
Ademtt
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Benim Telefon Samsun N10 yeni aldım daha 10 gün ama şarjı çabuk bitiyor bu durum ile karşılaşan varmı acaba yazarsa çok sevinirim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Ademtt,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy Note
evet yaklaşık olarak tüm samsung kullanıcıları bu sorunla baş başa gibi ama cihazınız çok yeni alışması için biraz zaman geçmesi gerekir
0 Likes
Ademtt
Active Level 1
Galaxy Note
Peki ne kadar süre olması gerekir genel olarak sitelere baktım %90 şarjdan şikayetci lityum onun gibi bişey dedi müş hiz kullandıkça açılan şarjmış ama 15 gün süresini geçip devam ederse gidin dedin ben bilseydim böyle oldugunu hiç almazdım
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy Note
sizin cihaz A10 mu N10 yazmışsınız ama doğru 2 hafta gibi sürede düzeliyor sanırım pil istatistiğinizi paylaşırsanız bakalım
0 Likes
Ademtt
Active Level 1
Galaxy Note
@SamsungAAA51 bana yardımcı olurmusunuz acaba
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy Note
ayarlar cihaz bakımı pil yani burası burayı paylaşırsanız kaç şarjda ne kadar kullanmışsınız bakarız Screenshot_20201025-213450_Device care.jpg
0 Likes
Ademtt
Active Level 1
Galaxy Note
Telefon Samsung Galaxy N 10 lite daha yeni aldım 9gün oldu şarjı çabuk bitiyor aynı durumu yaşayan biri varsa bana yardım ı olabilirmi
0 Likes
Ademtt
Active Level 1
Galaxy Note
Bu sanırım Screenshot_20201025-213342_Device care.jpg
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy Note
Aslında mobil veri kullanıyorsanız normal gibi duruyor
0 Likes
Ademtt
Active Level 1
Galaxy Note
Anladım normel diyorsunuz yani mesala uygulama kullanınca çabuk gidiyor gibi ayrıca 3 saat falan elime hiç almadım yüzde 1 gitti
0 Likes