cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ŞEBEKE ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ARAMA YAPAMIYORUM

(Topic created on: 03-09-2021 04:32 PM)
19937 Views
HAYATAFRAZSIZADAM
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Merhaba Galaxy Note 10 Lite kullanıcısıyım. Defalarca denememe rağmen şebeke üzerinden görüntülü arama yapamıyorum/alamıyorum sebebi nedir acaba yardım edermisiniz. İnternet tabanlı görüşmeler hariç!

24 Comments
Galaxy Note
Teşekkür ederim hocam deneyim
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Note
Android 11 ile birlikte Android 11 olanlar Android 11 olmayanlarla (aynı şekilde belki olmayanlar da olanlarla) şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapamayacaktır Diğer türlü, görüntülü arama kalkmadı
SamsungLens
Active Level 7
Galaxy Note
yanlış bilgi.

Android 11 den Android 7,9 ve 10 şimdi denedim hepsi görüntülü görüşme yapıyorum sıkıntı yok.
Android 11de volte aktif hale getirin ekran üstte simgesi gözüksün arama yapar.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Note
daha önceden volteyle çözülemediğine dair paylaşımlar olmuştu o yüzden bu yönde genel bir bilgi oluştu O zaman yazılımsal sorun da olabilir bazı telefonlarda https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note/Android-11-sonras%C4%B1-hat-%C3%BCzerinden-G%C3%B6r%...
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba HAYATAFRAZSIZADAM,

 

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

 

Cihazınızdan; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar >Şebeke Modu içerisine giriş yaparak 3G/2G (WCDMA/GSM ) otomatik mod olarak seçmeniz gerekmektedir. Android 11 sürümüne sahip cihazlarımızda görüntülü görüşme yapılabilmesi için VoLTE seçeneğinin etkin olması gerekir. VoLTE seçeneğini operatör üzerinden aktif edebilirsiniz.

 

• Telefon > Sağ üst köşedeki üç nokta > Görüntülü arama seçeneği > Her zaman sor ve varsayılan Telefon uygulaması seçerek kontrol edebilirsiniz.

 

• Bulunulan bölge yeterli sinyal alınamayan bir bölge olabilir. Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir.

 

• Farklı bölgede süren bir durumda, farklı bir kişiye görüntülü arama denenmelidir. Görüntülü arama yapılacak olan karşıdaki kişi uygun bölgede olmadığı koşulda da görüntülü arama sağlanamamaktadır.

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes