cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

yazılım

(Topic created on: 12-24-2022 01:49 AM)
172 Views
kadiir
Active Level 1
Options
Galaxy M

eskiden iphone kullanıp şuan samsung kullanan biri olarak şunu söylemek istiyorum eğer bir güncelleme yayınlacaksa aynı anda yayınlansa daha güzel olur böyle parça pinçik anlamıyorum cidden çok saçma bir sistem yani bu modele geçen hafta geldi size 2 ay sonra ne kadar saçma , anlayamıyorum

7 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy M
Evet kesinlikle apple in bu güncelleme politikası gerçekten güzel ama samsung yıllarca aynı politikayı sürdürdü yani artık insanlar bu sorun yüzünden rom yüklemeye yada csc değiştirmeye başladılar gerçekten böyle bit şey yapsa gerçekten güzel olur
kadiir
Active Level 1
Galaxy M
umarım bir gün yaparlar diyelim
20fe
Active Level 8
Galaxy M
Iphone da kaç model var samsungta kaç model var. Değiştirmesi gereken politika bence bu. A serisi, s serisi, m serisi
.. çok fazla telefon cikariyor ve aralarında uçurum performans farkları var. Bu yüzden aynı anda gelmesi imkansız gibi
zeto
Active Level 7
Galaxy M
Her seriye ayrı test ediliyor ve ayrıca otimizasyon yapmak kolay degil
kadiir
Active Level 1
Galaxy M
eminim öyledir tabi ama aynı anda gelmedikten sonra bilemiyorum
0 Likes
zeto
Active Level 7
Galaxy M
Emin ol Her Samsung dışında da kullandım Samsung tık daha iyi ve dediğin cihazdayım o AP ayrı iyi
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kadiir,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes