iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

yazılım güncellemesi sonrası m31s telefonun sürekli kapanması ve ısınması

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-02-2022 09:44 AM)
uçankelebek
Beginner Level 4
Seçenekler
Galaxy M

Ağustos sonunda gelen güncellemeyi yaptıktan sonra Samsung galaxy m31s telefonum samsung yazısında kaldı açılmadı ve kullanma durumu olmamasına rağmen telefon kapalıyken fazla ısınma yapıyordu teknik servise gönderdim yazılım problemi olduğunu bu sorunun yapılmasını istememe rağmen garanti süresi varken ekran da çatlak var diyerek garanti dışı denilip ücret talep edildi kullanıcı hatası değil üretim yazılım hatası olmasına rağmen yapılmadı yıllardır samsung kullanıcısıydım ama bu problem beni gerçekten üzdü ve zor duruma soktu telefonu geri aldım 1 ekimde tekrar yazılım güncelleme geldi güncellemeyi kabul etmememe rağmen telefonum kapanmaya devam ediyor.Bu problemi yaşayan başka m31s kullanıcısı var mı acaba ?

3 Yorum
Apollo_457
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy M
Telefonunuzu sıfırlayın yine aynısı yaparsa yazılımdan dolayıdır.Samsung servis yazılımlara bakmıyor ayrıca ekranda Çatlak varsada para alınıyor ve garanti dışı ediliyor mlsf bendede öyle oldu ama telefonum sağlam daha kasma donma yok problemlerini hallettim.
uçankelebek
Beginner Level 4
Seçenekler
Galaxy M
teşekkür ederim ama sıfırlamama rağmen her güncelleme geldiğinde aynı sorun tekrarlanıyor maalesef
Çözüm
Princee90
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy M

Maalesef cihazlardaki deformasyondan dolayı garanti harici sayılabiliyo telefonlar. Çünkü onarım esnasında daha çok hasar alacaktır cihaz açılırken serviste haliyle bu sorumluluğu almak istemez. Telefonunuzu her güncelleme sonrası sıfırlamanız daha stabil bi kullanım sağlar size. Bunu sürekli yaşıyorsanız eğer bu uygulamadan hata raporu da gönderebilirsiniz 😊