cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

??

(Topic created on: 01-04-2022 07:50 PM)
198 Views
YusufM20
Active Level 3
Options
Galaxy M

Merhaba Öncelikle Bu Bir Sorunmu Hiçbir fikrim yok ilk defa yaşadığım bir olay Telefonda Galeri Uygulamasındayken Bi Anda Telefon Yeniden Başlattı Kendini ve baya endişelendim Telefonda Genel Yönetim>Otomatik Yeniden Başlatma kapalı neden olmuştur bu ilerde sıkıntı edermi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Bir defa olduysa sorun etmeyin Çok fazla uygulama açık yada arka planda çok fazla işlem varsa sistem kendini yenilemek için cihazı yeniden başlatabilir Arada olabilir böyle

View solution in context

0 Likes
6 Comments
YusufM20
Active Level 3
Galaxy M
Aleyküm selam umarım tekrar etmez benimde cihaz yeni sayılır
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Size şu işlemleri yapmanızı öneriyorum
1
Ilk olarak cihazınızı sıfırlamanız ı öneriyorum uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun takıl ayıp birin genel yönetim mi yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinde fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
2
Cihazınızı sıfırlamanız a rağmen eğer sorun halen devam ederse cihazınızın detaylı incelenmesi için garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin
3
Cihazınızı mutlaka en güncel yazılım ile kullanın yazılım güncellemelerini yapmazsanız telefonunuz veya tabletiniz hatalı çalışabilir yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve grup yüklemek için şu işlemleri yapın
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını aç bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden yazılım güncellemesi yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden indir ve yükle Bu yazı seçeneğine tıklayın cihazınız
Otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek tir yazılım güncellemesi olursa oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Peki 😊
0 Likes
Galaxy M
Bende m20 kulanıyorum benimde bir kere kendiliğinden kapanıp acildi
BeratKaran
Active Level 4
Galaxy M
Otomatik yeniden başlatma eğer telefon kullanılıyorsa çalışmıyor diye biliyorum benimki saat 8e ayarlı denk gelmedim hiç fakat Bir sorun değil bu sıkıntı etme
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Bir defa olduysa sorun etmeyin Çok fazla uygulama açık yada arka planda çok fazla işlem varsa sistem kendini yenilemek için cihazı yeniden başlatabilir Arada olabilir böyle
0 Likes