cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefonumdan pubg oynuyordum

(Topic created on: 01-18-2023 10:17 PM)
56 Views
halloş
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Ben bu telefonumdan pubg oynuyordum ilk aldığımda gram kasma ısınma sorunu yoktu şimdi telefonum çok ısınıyor

7 Comments
Denizdemirkol
Active Level 4
Galaxy M

model ne ?

halloş
Beginner Level 2
Galaxy M
M51
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711 not! Cihazınızın yazılımını en güncel sürümde kullanmayı ihmal etmeyin. Cihazınızın yazılım güncellemelerini kontrol etmek için kurup yüklemek için aşağıdaki işlemleri yapın.
Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> Eğer sayfa içerisinde yazılım güncellemesi olduğu gözükürse oradaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazınızın yazılımını güncelleyebilirsiniz güncel değilse.
0 Likes
Galaxy M
Ön bellekler birikiyor,normal.
0 Likes
halloş
Beginner Level 2
Galaxy M
Onu nasıl yapcaz
0 Likes
Galaxy M
1Tap cleaner kur ve çalıştır.Ayrıca geliştirici seçeneklerden ön bellekler miktarını artır.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba halloş,

Uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes