cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefon yavas fotoğraf çekiyor

(Topic created on: 06-27-2022 09:57 PM)
1206 Views
hakomeko12
Active Level 1
Options
Galaxy M

telefonym deklanşör tusuna bastiktan 3 4 saniye sonra cekmeye baslasi ve bugun yoldayken bi manzara cekmek istedim bi 10 saniye sonra gecti sonra zaten araya ağaçlar girdi cekemedim

tel m52 5g
3 Comments
Solution
Galaxy M
Merhaba

Öncelikle Kamera uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.

Kamera uygulamasının verilerini silmek için; "Ayarlar>Uygulamalar>Kamera>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Ama efendim, küçük bir ayrıntı olarak şunu ekleyeyim ki: Telefonunuz yorulduğunda, ısındığında veya olduğu gibi bir seyahat içindeyseniz ve görüntü hızlı bir şekilde hareket ediyorsa yavaş fotoğraf çekebilir. Ki eğer kullandığınız mod "48, 64 veya 108MP" gibi modlar ise eğer kasması ve yavaş fotoğraf çekmesi çok normal.

Önerim olsun (öznel bi ifade), telefonunuz ısındığı veya çok kullandığınız zamanlarda eğer fotoğraf çekmek istiyorsanız 3/4 gibi modlar kullanabilirsiniz. Ayrıca, durup fotoğraf çekmeniz çok çok faydalı olacaktır.

Yine de bu konu hakkında, isterseniz detaylı bilgi için Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından "Hata Raporu" gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlanacaktır.

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy M
Aynisini A52de yasiyorum, ama genelde dusuk isikta oluyor
0 Likes
hakomeko12
Active Level 1
Galaxy M
bende genellikle hareketliyken oluyo ama 15 saniye falan bekletiyo
0 Likes