cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung oi core yuklu telefonlar kisitli telefonlar

(Topic created on: 07-05-2021 10:50 PM)
133 Views
isoo2003
Active Level 4
Options
Galaxy M

samsung oi. core arayuzu yuklu telefonlar kisitli telefonlar.samsung ui core arayuzunu ballqndira ballandira anlatirken.hic bir yerde core kelimesinin kisitli anlamina geldiginden bahsetmiyor...

mesela androud en kotu tablette bile uygulamalari sd karta tasima var..oi core arayuzune sahip samsunglarda bu ozellik kisitlanmis..bide utanmadan telefonlara sim kart yuvasi koymus..

OI CORE ARAYUZUNE SAHIP TELEFONLARDA BAZI ANDROID OZELLIKLERI KISITLI..YANI AZ PARA VERDINIZ BIZDE BAZI SEYLERI KISITLARIZ DIYOR..

BU GIZLI BIR AYIPTIR..DAVA ACIN..UI CORE YUKLUDUR.KISITLI TELEFONDUR DIYE KUTU USTU GARANTI BELGESI VEYA KENDI SAYFASINDA YAZMIYOR..SADECE OI CORE ARAYUZUNUN IYI YWNLARINDAN BAHSEDIYOR

TUKETICI MAHKEMESINE VERIN GIZLI AYIP..

M20,M21,M30,BAZI A SERILERI...VS..YANI BEN BU MODELLERI CIN FIRMALARI ILE REKABET ICIN OFIYATA SUZE VERIRIM.FAKAT ANDROID BAZI OZELLIKLERI KISITLIYOR..ANCA ALINCA ANLIYORSUNUZ..GIZLI AYIP VAR BU TELEFONLARDA..
6 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Cihazları satın almadan önce cihazda one uı core olduğu belirtiliyor

Core demek zaten çekirdek anlamına geliyor yani normal one uı ın basitleştirilmiş ve kısılmış hali anlamına geliyor
isoo2003
Active Level 4
Galaxy M
core arayuzu yuklu iyi yonleri yaziyor.kisitli diye ne sayfasinda ne kutuda nede kullqnma klavuzunda yazmiyor..gizli ayip..nerde yaziyor kisitli diye?hafiza karti takip uygulama tasimaya kalkinca anliyon..bu gizli ayip
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Ama kardeşim kısıtlı olduğu anlaşılıyor Biri normal one uı diğeri ise core yazıyor yani basitleştirilmiş olduğu anlaşılıyor diye yazma gereği duymamışlar kısıtlı diye
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Sd kart uygulama taşıma bazı ülkelerde mevcut ,maalesef ülkeler arasında yazılımsal farklılıklar vardır ve bu sebepten dolayı ülkemizde sd kart uygulama taşıma yoktur Screenshot_20210705-231610_Chrome_32008.jpg
ynlmz42
Active Level 6
Galaxy M
ONE UI CORE hakkında ne deseniz haklısınız.
isoo2003
Active Level 4
Galaxy M
ben tuketici mahkemesine verir alirim parami geri gizli ayip..daha once general mobileden aldim parayi..