cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung m51 kamera odaklama sorunu

(Topic created on: 12-30-2020 10:49 AM)
1048 Views
turanaydin
Active Level 1
Options
Galaxy M

1 hafta önce samsung garantili sıfır 7000 batarya samsung m51 aldım, işim gereği barkod okutuyorum fakat cihazın kamerasında odaklama sorunu var 3 tanesini okuyup 4. Okumuyor programa girip çıkıyorum düzeliyor sonra tekrar yapıyor. Normal kamerada da odaklama geç oluyor hele az ışıkta neredeyse hiç odaklanıyor. 

10 Comments
Solution
mealtunA31
Active Level 6
Galaxy M
Merhabalar, bu sorunu yaşadığınız için üzüldüm.

Kameranızın lensinin temizliğine özem göstermenizi ve doğru ışık açısında çekmenizi tavsiye ederim. Zira bu iki madde mühimdir. Kamera yavaşlığı içinde + butonuna tıklayarak hata raporu hazırlayabilir, müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
0 Likes
turanaydin
Active Level 1
Galaxy M
Kamera temizliği daha 2 günlük telefonun kamerası nasıl pislenmiş olabilir. gündüz güneş altında okutmaya çalıştığım barkod u okumuyor
0 Likes
mealtunA31
Active Level 6
Galaxy M
Lensi cam gibi düşünün. Pislenmesi gayet doğal temiz lens daha kaliteli çekimler sağlar...Ayrıca odaklanma sorunu sizin sabit tutup tutmamanızla ilgilidir. Cihazı sabit ve doğru açıda, ışığı ve lensi de ayarlarsanız sorun yaşamazsınız. Eğer hala devam ediyor ise + Butonuna tıklayıp interaktif kontrolü sağlayın en son ihtimal düzelmez ise hata raporu hazırlayın.
0 Likes
turanaydin
Active Level 1
Galaxy M
bakın çamurda yada tozlu bir ortamda çekmiyorum resmi, cihazda böyle bir sorun var ben yaşadım. belki başka yaşayanda vardır diye yazdım. kronik bir sıkıntı olabilir pislikle temizlikte alakalı bir sorun değil anlatamıyorum sanırım.
0 Likes
nuuurella
Active Level 5
Galaxy M
en yakın servisten destek almalısın full kutu fatura beraber
0 Likes
Solution
mealtunA31
Active Level 6
Galaxy M
O zaman dediğim gibi interaktif kontrollerden deneyin kameranızda sorun olup olmadığını. Hala devam ediyorsa hata raporu hazırlayın. Hala devam ediyorsa Smart Tutor uygulaması üzerinden uzaktan destek alacaksınız bunun hakkında bilgilendirilirsiniz. Ve hala devam ediyorsa cihazı sizden alırlar tamire verirler.
0 Likes
mealtunA31
Active Level 6
Galaxy M
İnteraktif kontrolleri sağlayın. Eğer olmazsa hata raporu hazırlayın. Hala olmazsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Smart Tutor Uygulaması üzerinden uzaktan destek almak istediğinizi söyleyin. Oda olmaz ise cihazı sizden alırlar. Tamire gönderirler.
0 Likes
Nrllh34
Active Level 7
Galaxy M
Kameranda sorun yok burada önemli olan hangi uygulama ile barkod oturuyorsun kendi kamerası ise farklı bir barkod okutma programı ile deneme yap sorunun düzelecektir dikkat etmen gereken iyi bir barkod okuyucu uygulama seçmen
0 Likes
turanaydin
Active Level 1
Galaxy M
biz burada 100 kişi çalışıyoruz ve sadece bende sıkıntı var
0 Likes