iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

samsung m51 kamera odaklama sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-30-2020 09:06 AM)
turanaydin
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M

1 hafta önce samsung garantili sıfır 7000 batarya samsung m51 aldım, işim gereği barkod okutuyorum fakat cihazın kamerasında odaklama sorunu var 3 tanesini okuyup 4. Okumuyor programa girip çıkıyorum düzeliyor sonra tekrar yapıyor. Normal kamerada da odaklama geç oluyor hele az ışıkta neredeyse hiç odaklanıyor. 

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
mealtunA31
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Merhabalar, bu sorunu yaşadığınız için üzüldüm.

Kameranızın lensinin temizliğine özem göstermenizi ve doğru ışık açısında çekmenizi tavsiye ederim. Zira bu iki madde mühimdir. Kamera yavaşlığı içinde + butonuna tıklayarak hata raporu hazırlayabilir, müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
Çözüm
mealtunA31
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
O zaman dediğim gibi interaktif kontrollerden deneyin kameranızda sorun olup olmadığını. Hala devam ediyorsa hata raporu hazırlayın. Hala devam ediyorsa Smart Tutor uygulaması üzerinden uzaktan destek alacaksınız bunun hakkında bilgilendirilirsiniz. Ve hala devam ediyorsa cihazı sizden alırlar tamire verirler.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
10 Yorum
Çözüm
mealtunA31
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Merhabalar, bu sorunu yaşadığınız için üzüldüm.

Kameranızın lensinin temizliğine özem göstermenizi ve doğru ışık açısında çekmenizi tavsiye ederim. Zira bu iki madde mühimdir. Kamera yavaşlığı içinde + butonuna tıklayarak hata raporu hazırlayabilir, müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
0 Övgü Puanı
turanaydin
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Kamera temizliği daha 2 günlük telefonun kamerası nasıl pislenmiş olabilir. gündüz güneş altında okutmaya çalıştığım barkod u okumuyor
0 Övgü Puanı
mealtunA31
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Lensi cam gibi düşünün. Pislenmesi gayet doğal temiz lens daha kaliteli çekimler sağlar...Ayrıca odaklanma sorunu sizin sabit tutup tutmamanızla ilgilidir. Cihazı sabit ve doğru açıda, ışığı ve lensi de ayarlarsanız sorun yaşamazsınız. Eğer hala devam ediyor ise + Butonuna tıklayıp interaktif kontrolü sağlayın en son ihtimal düzelmez ise hata raporu hazırlayın.
0 Övgü Puanı
turanaydin
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
bakın çamurda yada tozlu bir ortamda çekmiyorum resmi, cihazda böyle bir sorun var ben yaşadım. belki başka yaşayanda vardır diye yazdım. kronik bir sıkıntı olabilir pislikle temizlikte alakalı bir sorun değil anlatamıyorum sanırım.
0 Övgü Puanı
nuuurella
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
en yakın servisten destek almalısın full kutu fatura beraber
0 Övgü Puanı
Çözüm
mealtunA31
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
O zaman dediğim gibi interaktif kontrollerden deneyin kameranızda sorun olup olmadığını. Hala devam ediyorsa hata raporu hazırlayın. Hala devam ediyorsa Smart Tutor uygulaması üzerinden uzaktan destek alacaksınız bunun hakkında bilgilendirilirsiniz. Ve hala devam ediyorsa cihazı sizden alırlar tamire verirler.
0 Övgü Puanı
mealtunA31
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
İnteraktif kontrolleri sağlayın. Eğer olmazsa hata raporu hazırlayın. Hala olmazsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Smart Tutor Uygulaması üzerinden uzaktan destek almak istediğinizi söyleyin. Oda olmaz ise cihazı sizden alırlar. Tamire gönderirler.
0 Övgü Puanı
Nrllh34
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M
Kameranda sorun yok burada önemli olan hangi uygulama ile barkod oturuyorsun kendi kamerası ise farklı bir barkod okutma programı ile deneme yap sorunun düzelecektir dikkat etmen gereken iyi bir barkod okuyucu uygulama seçmen
0 Övgü Puanı
turanaydin
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
biz burada 100 kişi çalışıyoruz ve sadece bende sıkıntı var
0 Övgü Puanı